Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταPOE Switch

Κεντρικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, Unmanaged, 24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo/4xPoE

Κεντρικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, Unmanaged, 24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo/4xPoE

    • Gigabit Central Ethernet PoE Switch,Unmanaged,24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo / 4xPoE
    • Gigabit Central Ethernet PoE Switch,Unmanaged,24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo / 4xPoE
    • Gigabit Central Ethernet PoE Switch,Unmanaged,24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo / 4xPoE
  • Gigabit Central Ethernet PoE Switch,Unmanaged,24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo / 4xPoE

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Fiberroad
    Πιστοποίηση: CE FCC
    Αριθμό μοντέλου: FR-5N3224P

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Pls send request details
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Διακόπτης Ethernet ινών Industirial Connector: SC/ST/FC/LC
    Ποσοστό FX/TX στοιχείων:: 1000 βάση-SX/LX 10/100/1000 βάση-τ Έλεγχος ροής:: Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος
    Μήκος κύματος:: 850nm/1310nm/1550nm θερμοκρασία: -10 ° ~ 70 ° γ

     

    Κεντρικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, Unmanaged, 24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo/4xPoE

     

    FR-5N3224P είναι μια δύναμη νέας γενιάς πάνω διοικούμενο στο Ethernet διακόπτη με τον 24-λιμένα 10/100/1000Base-TX και 2xGigabit Combo γρήγορο SFP που παρέχουν στη σταθερή και αξιόπιστη μετάδοση Ethernet που προσφέρεται από Fiberroad, υψηλό - ποιοτικές σχέδιο και αξιοπιστία. Τοποθετεί στην αγορά επέμβασης δικτύων ευρέως φάσματος, για να προσφέρει και να πραγματοποιήσει την ανταλλαγή στοιχείων Ethernet, τη σύγκλιση και τη μεγάλης απόστασης οπτική μετάδοση με αποδοτικό 

    εύρος ζώνης και αξιόπιστες λύσεις δικτύων οπτικών ινών για τους χρήστες. Ο βιομηχανικός διακόπτης συμμορφώνεται με τα διάφορα χαρακτηριστικά όπως το μίνι μέγεθος, κανένας ανεμιστήρας, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, μεγάλες αξιοπιστία και σταθερότητα, και εύκολος να διατηρήσει.

     

    Κύρια χαρακτηριστικά

    - λιμένες 24x10/100Base-TX RJ45, γρήγοροι SFP λιμένες 2x1000Base-FX, 24xPoE
    - Υποστήριξη αυτόματος-MDIX, και πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος μόνος-διαπραγμάτευσης
    - Παρέχετε το λιμένα ινών διεπαφών SC/FC/ST/LC, ενιαία/διπλή μετάδοση ινών υποστήριξης
    - Υποστηρίξτε το γιγαντιαίο πλαίσιο ψηφιολέξεων 16K, συμβατό με το διάφορο πρωτόκολλο επέκτασης
    - 8K πίνακας διευθύνσεων της MAC
    - Τεχνολογία ενεργειακού αποδοτική Ethernet υποστήριξης IEEE802.3az
    - Πρωτόκολλο υποστήριξης IPv6
    - Ηλεκτρική προστασία κύματος 4KV, εύχρηστη στο υπαίθριο περιβάλλον
    - Πλήρης δείκτης θέσης, εργαζόμενο κράτος με μια ματιά
    - Σχέδιο προστασίας πολικότητας εισαγωγής δύναμης, καμία ανησυχία για τη λανθασμένη λειτουργία
    - Περίπτωση μετάλλων, κανένα σχέδιο ανεμιστήρων
    - Μέθοδος εγκατάστασης: Να τοποθετήσει του /Wall ιχνών DIN

     

    Διαστάσεις

    Κεντρικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, Unmanaged, 24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo/4xPoE

     

    Εφαρμογή

    Κεντρικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, Unmanaged, 24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo/4xPoE

     

    Προδιαγραφή

     

    Τεχνική παράμετρος:
    Μέθοδος προσπέλασης: 10/100/1000Mbps
    Πρότυπα: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3af/at
    RJ45 λιμένας Αυτόματος-διαπραγμάτευση, 10/100/1000Base-τ, πλήρες/ημιαμφίδρομο, αυτόματος-MDI/MDIX
    Λιμένας διεπαφών 8* 10/100/1000Base-TX και 2* 1000Base-FX
    Μήκος κύματος: 850nm/1310nm/1550nm

    Απόσταση:

    Πολλαπλού τρόπου: 550Km
    Single-mode: 20/40/60/80/100/120Km

    CAT5:<100m>

    Λιμένες ινών: 1000BaseFX λιμένες (συνδετήρας SC/ST/FC/LC, προαιρετικός)
    Έλεγχος ροής: Πλήρης-ντούμπλεξ και διπλή πίσω πίεση
    Διεύθυνση της MAC: 8K
    Δείκτης: Σύνδεση λιμένων, ελάττωμα δαχτυλιδιών/ένδειξη συναγερμών ανομαλήας 10M/100M ποσοστό, ένδειξη τρεξίματος
    ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΤΕ το λιμένα ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ: Εδρευμένη τμηματική διαχείριση δικτύου (rs-232), RJ45
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:

    48V συνεχές ρεύμα (46~50VDC), περιττή εισαγωγή δύναμης

    Συνδετήρας: τερματικό 6 καρφιτσών

    Τρέχουσα προστασία υπερφόρτωσης

    Διπλό στήριγμα δύναμης υποστήριξης

    Διπλή εισαγωγή συναγερμών δύναμης υποστήριξης

    Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0 ~ +50 “Γ
    Υγρασία: 5%~95% (non-condensing)
    Θερμοκρασία αποθήκευσης: -10~ +70 “Γ
    Διάσταση: 138mm X 106mm X 41mm (Λ Χ W Χ Χ)
    Προστασία σπιτιών: IP40 προστασία, κράμα αλουμινίου
    Εγκατάσταση: Μοντάρισμα DIN-ραγών ή τοίχων
    Βάρος 600g

     

    Διαταγή των πληροφοριών:

    Πρότυπος αριθμός Περιγραφή λιμένων
    FR-5N3224 Κεντρικός διακόπτης Ethernet Gigabit, Unmanaged, 24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo
    FR-5N3224P Κεντρικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, Unmanaged, 24x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo/4xPoE
    FR-5N3216 Κεντρικός διακόπτης Ethernet Gigabit, Unmanaged, 16x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo
    FR-5N3216P Κεντρικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, Unmanaged, 16x10/100/1000Base-TX + 2xGbE Combo/16xPoE

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα