Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταPOE Switch

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Gigabit διοικούμενος, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/4xPoE

Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Gigabit διοικούμενος, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/4xPoE

    • Industrial Gigabit PoE Switch Managed, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP / 4xPoE
    • Industrial Gigabit PoE Switch Managed, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP / 4xPoE
  • Industrial Gigabit PoE Switch Managed, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP / 4xPoE

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Fiberroad
    Πιστοποίηση: CE FCC
    Αριθμό μοντέλου: FR-7M3204P

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
    Τιμή: Pls send request details
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Διακόπτης Ethernet ινών Industirial Ποσοστό FX/TX στοιχείων:: 1000 βάση-SX/LX 10/100/1000 βάση-τ
    Έλεγχος ροής:: Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος Μήκος κύματος:: 850nm/1310nm/1550nm
    θερμοκρασία: -40 ° ~ 75 ° γ Τύπος προστασίας: Προστασία δαχτυλιδιών Ethernet και γρήγορη αποκατάσταση
    Θήκη: IP40 αργίλιο σημείο εισόδου: Υποστήριξη

     

    Κεντρικοί διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, διοικούμενος, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/4xPoE

     

    FR-7M3204P είναι μια βιομηχανική δύναμη νέας γενιάς πάνω διοικούμενο στο Ethernet διακόπτη με τον 4-λιμένα 10/100/1000Base-TX και τον 2-λιμένα 1000Base-FX γρήγορο SFP που παρέχει στη σταθερή και αξιόπιστη μετάδοση Ethernet που προσφέρεται από Fiberroad, υψηλό - ποιοτικές σχέδιο και αξιοπιστία. Τοποθετεί στην αγορά επέμβασης δικτύων ευρέως φάσματος, για να προσφέρει και να πραγματοποιήσει την ανταλλαγή στοιχείων Ethernet, τη σύγκλιση και τη μεγάλης απόστασης οπτική μετάδοση με το αποδοτικό εύρος ζώνης και τις αξιόπιστες λύσεις δικτύων οπτικών ινών για τους χρήστες. Ο βιομηχανικός διακόπτης συμμορφώνεται με τα διάφορα χαρακτηριστικά όπως το μίνι μέγεθος, κανένας ανεμιστήρας, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, μεγάλες αξιοπιστία και σταθερότητα, και εύκολος να διατηρήσει.

     

    Με το διπλό σχέδιο εισαγωγής δύναμης, FR-7M3204P μπορεί να προσφέρει τους περιττούς μηχανισμούς για τις κρίσιμες εφαρμογές που χρειάζονται πάντα-στις συνδέσεις. Μπορεί επίσης να λειτουργήσει είτε στην τυποποιημένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40 σε 75°C. που στεγάζεται στα τραχιά mountable IP40 συνημμένα ραγών DIN είτε τοίχων, αυτοί οι διακόπτες είναι τέλειες επιλογές για τα σκληρά περιβάλλοντα, όπως η βιομηχανική δικτύωση, ευφυή συστήματα μεταφορών το (ITS) και είναι επίσης κατάλληλοι για πολλές εφαρμογές στρατιωτικής και αγοράς χρησιμότητας όπου οι περιβαλλοντικές συνθήκες υπερβαίνουν τις προδιαγραφές εμπορικών προϊόντων.

     

     

    Κύρια χαρακτηριστικά

    - λιμένες 4x10/100/1000Base-TX RJ45, 4xPoE, γρήγοροι SFP λιμένες 2x1000Base-FX
    - Υποστήριξη αυτόματος-MDIX, και πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος μόνος-διαπραγμάτευσης
    - Παρέχετε το λιμένα ινών διεπαφών SC/FC/ST/LC, ενιαία/διπλή μετάδοση ινών υποστήριξης
    - Υποστηρίξτε το γιγαντιαίο πλαίσιο ψηφιολέξεων 16K, συμβατό με το διάφορο πρωτόκολλο επέκτασης
    - 8K πίνακας διευθύνσεων της MAC
    - Τεχνολογία ενεργειακού αποδοτική Ethernet υποστήριξης IEEE802.3az
    - Πρωτόκολλο υποστήριξης IPv6
    - Ηλεκτρική προστασία κύματος 4KV, εύχρηστη στο υπαίθριο περιβάλλον
    - Πλήρης δείκτης θέσης, εργαζόμενο κράτος με μια ματιά
    - Σχέδιο προστασίας πολικότητας εισαγωγής δύναμης, καμία ανησυχία για τη λανθασμένη λειτουργία
    - Περίπτωση μετάλλων, κανένα σχέδιο ανεμιστήρων
    - Μέθοδος εγκατάστασης: Να τοποθετήσει του /Wall ιχνών DIN

     

    Προδιαγραφή

    Όνομα προϊόντων  
      FR-7M3204P
    Λιμένας

    2 λιμένας Χ 1000Mpbs SFP

    SM: 1310nm/1550nm, 20Km

    1490nm/1550nm, 40~120Km

    ΚΚ: 1310nm, 2Km

    4 X 10/100/1000M UTP RJ45 (υποστήριξη MDI/MDIX αυτόματος-που αισθάνεται)

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μετατροπής

    Τρόπος μετάδοσης: αποθήκευση και μπροστινός

    Εύρος ζώνης συστημάτων: 40Gbps (μαρμελάδα μη-κυκλοφορίας)

    Μέσα δικτύων

    10base-τ: CAT3, CAT4, un-shielded στριμμένο ζευγάρι CAT5 (≤100m)

    100/1000base-TX: CAT5 ή επάνω από το προστατευμένο στριμμένο ζευγάρι (≤100m)

    Λιμένας SFP, απόσταση μετάδοσης: 20Km, 40Km, 60Km, 80Km, 100Km

    LEDs Δύναμη, δίκτυο, ίνα
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

    Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 12-36V

    No-load δύναμη: 5W

    Αντίστροφη σύνδεση: υποστήριξη

    Περιβάλλον

    Θερμοκρασία εργασίας: 0°~ 50°C

    Θερμοκρασία αποθήκευσης: - 40°~ 55°C

    Υγρασία εργασίας: 10%~90%, non-condensing

    Υγρασία αποθήκευσης: 10%~95%, non-condensing

    Βιομηχανικά τυποποιημένοι

    EMI: Μέρος 15 κατηγορία Α, το EN 55022 κατηγορία Α της FCC υποτομέων Β

    EMS: EN επίπεδο 61000-4-2 (ESD) 3, EN επίπεδο 61000-4-3 (RS) 3,

    EN επίπεδο 61000-4-4 (EFT) 3, EN επίπεδο 61000-4-5 (κύματος) 3,

    EN επίπεδο 61000-4-6 (καισίου) 3, το EN 61000-4-8

    Έλεγχος της κυκλοφορίας: Nema-TS2

    Δόνηση: IEC 60068-2-6

    Freefall: IEC 60068-2-32

    Κλονισμός: IEC 60068-2-27

    Κυκλοφορία ραγών: Το EN 50121-4

    Ασφάλεια

    Σημάδι CE, εμπορικό

    CE/LVD EN60950

    Μηχανικές πληροφορίες

    Shell: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων

    Κατηγορία ασφάλειας: IP30

    Διάσταση: 138mm X 106mm X 41mm (Λ Χ W Χ Χ)

    Τοποθετώντας μέθοδος: Μοντάρισμα DIN-ραγών

    Εξουσιοδότηση Αντικατάσταση μέσα σε 1year 5 έτη επισκευής

     

    Διαστάσεις

    Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Gigabit διοικούμενος, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/4xPoE

     

    Εφαρμογή

    Βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Gigabit διοικούμενος, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/4xPoE

     

    Πληροφορίες διαταγής

    Πρότυπος αριθμός Περιγραφή λιμένων
    FR-7M3204P Κεντρικοί διακόπτης Ethernet Gigabit, διοικούμενος, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP 4xPoE
    FR-7M3204 Κεντρικοί διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, διοικούμενος, 4x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP
    FR-7M3208 Κεντρικοί διακόπτης Ethernet Gigabit, διοικούμενος, 8x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP
    FR-7M3208P Κεντρικοί διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet Gigabit, διοικούμενος, 8x10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/8xPoE

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα