Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΒιομηχανικός διακόπτης

Λιμένας 16 διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet (- 40 °~75 °C)

Λιμένας 16 διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet (- 40 °~75 °C)

    • 16 Port 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet Switch (-40 °~75 °C)
    • 16 Port 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet Switch (-40 °~75 °C)
  • 16 Port 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet Switch (-40 °~75 °C)

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Fiberroad
    Πιστοποίηση: CE FCC
    Αριθμό μοντέλου: FR-7N2216

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
    Τιμή: Pls send request details
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Διακόπτης Ethernet ινών Industirial Ποσοστό FX/TX στοιχείων: 10FX00Base-SX/LX, 10/100Base-τ
    Έλεγχος ροής: Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος μήκος κύματος: 850nm/1310nm/1550nm
    Λειτουργία Tem.: -40 ° ~ 75 ° γ Τύπος προστασίας: Προστασία δαχτυλιδιών Ethernet και γρήγορη αποκατάσταση
    σημείο εισόδου: Προαιρετικό Βαθμός περιβλημάτων: Υπόθεση IP40 αργιλίου

    Λιμένας 16 διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet (- 40 °~75 °C)

    Βιομηχανικό 16Port διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet

     

    FR-7N2216 είναι μια βιομηχανική δύναμη νέας γενιάς πάνω διοικούμενο στο Ethernet διακόπτη με 16Port 10/100Base-TX και 2Port 1000Base-FX γρήγορο SFP που παρέχουν στη σταθερή και αξιόπιστη μετάδοση Ethernet που προσφέρεται από Fiberroad, υψηλό - ποιοτικές σχέδιο και αξιοπιστία. Τοποθετεί στην αγορά επέμβασης δικτύων ευρέως φάσματος, για να προσφέρει και να πραγματοποιήσει την ανταλλαγή στοιχείων Ethernet, τη σύγκλιση και τη μεγάλης απόστασης οπτική μετάδοση με το αποδοτικό εύρος ζώνης και τις αξιόπιστες λύσεις δικτύων οπτικών ινών για τους χρήστες. Ο βιομηχανικός διακόπτης συμμορφώνεται με τα διάφορα χαρακτηριστικά όπως το μίνι μέγεθος, κανένας ανεμιστήρας, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, μεγάλες αξιοπιστία και σταθερότητα, και εύκολος να διατηρήσει.

    Με το διπλό σχέδιο εισαγωγής δύναμης, FR-7N2216 μπορεί να προσφέρει τους περιττούς μηχανισμούς για τις κρίσιμες εφαρμογές που χρειάζονται πάντα-στις συνδέσεις. Μπορεί επίσης να λειτουργήσει είτε στην τυποποιημένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40 σε 75°C. που στεγάζεται στα τραχιά mountable IP40 συνημμένα ραγών DIN είτε τοίχων, αυτοί οι διακόπτες είναι τέλειες επιλογές για τα σκληρά περιβάλλοντα, όπως η βιομηχανική δικτύωση, ευφυή συστήματα μεταφορών το (ITS) και είναι επίσης κατάλληλοι για πολλές εφαρμογές στρατιωτικής και αγοράς χρησιμότητας όπου οι περιβαλλοντικές συνθήκες υπερβαίνουν τις προδιαγραφές εμπορικών προϊόντων.

     

     

    Κύρια χαρακτηριστικά

    - λιμένες 16x10/100Base-TX RJ45, γρήγοροι SFP λιμένες 2x1000Base-FX
    - Υποστήριξη αυτόματος-MDIX, και πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος μόνος-διαπραγμάτευσης
    - Παρέχετε το λιμένα ινών διεπαφών SC/FC/ST/LC, ενιαία/διπλή μετάδοση ινών υποστήριξης
    - Υποστηρίξτε το γιγαντιαίο πλαίσιο ψηφιολέξεων 16K, συμβατό με το διάφορο πρωτόκολλο επέκτασης
    - 8K πίνακας διευθύνσεων της MAC
    - Τεχνολογία ενεργειακού αποδοτική Ethernet υποστήριξης IEEE802.3az
    - Πρωτόκολλο υποστήριξης IPv6
    - Ηλεκτρική προστασία κύματος 4KV, εύχρηστη στο υπαίθριο περιβάλλον
    - Πλήρης δείκτης θέσης, εργαζόμενο κράτος με μια ματιά
    - Σχέδιο προστασίας πολικότητας εισαγωγής δύναμης, καμία ανησυχία για τη λανθασμένη λειτουργία
    - Περίπτωση μετάλλων, κανένα σχέδιο ανεμιστήρων
    - Μέθοδος εγκατάστασης: Να τοποθετήσει του /Wall ιχνών DIN

     

    Προδιαγραφή

    Όνομα προϊόντων Διακόπτης Ethernet ινών Industirial
    Διαμορφώστε το αριθ. FR-7N2216
    Λιμένας

    2 λιμένας Χ 1000Mpbs SFP

    SM: 1310nm/1550nm, 20Km

    1490nm/1550nm, 40~120Km

    ΚΚ: 1310nm, 2Km

    2x10/100M UTP RJ45 (υποστήριξη MDI/MDIX αυτόματος-που αισθάνεται)

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μετατροπής

    Τρόπος μετάδοσης: αποθήκευση και μπροστινός

    Εύρος ζώνης συστημάτων: 40Gbps (μαρμελάδα μη-κυκλοφορίας)

    Μέσα δικτύων

    10base-τ: CAT3, CAT4, un-shielded στριμμένο ζευγάρι CAT5 (≤100m)

    100/1000base-TX: CAT5 ή επάνω από το προστατευμένο στριμμένο ζευγάρι (≤100m)

    Λιμένας SFP, απόσταση μετάδοσης: 20Km, 40Km, 60Km, 80Km, 100Km

    LEDs Δύναμη, δίκτυο, ίνα
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

    Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 12-36V

    No-load δύναμη: 5W

    Αντίστροφη σύνδεση: υποστήριξη

    Περιβάλλον

    Θερμοκρασία εργασίας: 0°~ 50°C

    Θερμοκρασία αποθήκευσης: - 40°~ 55°C

    Υγρασία εργασίας: 10%~90%, non-condensing

    Υγρασία αποθήκευσης: 10%~95%, non-condensing

    Βιομηχανικά τυποποιημένοι

    EMI: Μέρος 15 κατηγορία Α, το EN 55022 κατηγορία Α της FCC υποτομέων Β

    EMS: EN επίπεδο 61000-4-2 (ESD) 3, EN επίπεδο 61000-4-3 (RS) 3,

    EN επίπεδο 61000-4-4 (EFT) 3, EN επίπεδο 61000-4-5 (κύματος) 3,

    EN επίπεδο 61000-4-6 (καισίου) 3, το EN 61000-4-8

    Έλεγχος της κυκλοφορίας: Nema-TS2

    Δόνηση: IEC 60068-2-6

    Freefall: IEC 60068-2-32

    Κλονισμός: IEC 60068-2-27

    Κυκλοφορία ραγών: Το EN 50121-4

    Ασφάλεια

    Σημάδι CE, εμπορικό

    CE/LVD EN60950

    Μηχανικές πληροφορίες

    Shell: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων

    Κατηγορία ασφάλειας: IP30

    Διάσταση: 138mm X 106mm X 41mm (Λ Χ W Χ Χ)

    Τοποθετώντας μέθοδος: Μοντάρισμα DIN-ραγών

    Εξουσιοδότηση Αντικατάσταση μέσα σε 1year 5 έτη επισκευής

     

    Διαστάσεις

    Λιμένας 16 διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet (- 40 °~75 °C)

     

    Εφαρμογή

    Λιμένας 16 διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet (- 40 °~75 °C)

     

    Διαταγή των πληροφοριών

    Πρότυπος αριθμός Περιγραφή λιμένων
    FR-7N2216

    Βιομηχανικό 16Port διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet

    (- 40 °~75 °C)

    FR-7N2216P

    Βιομηχανικό 16Port διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet/16xPoE 

    (- 40 °~75 °C) 

    FR-7N2224

    Βιομηχανικό 24Port διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet

    (- 40 °~75 °C)

    FR-7N2224P

    Βιομηχανικό 24Port διακόπτης 10/100Base-TX + 2Port 1000Base-FX SFP Unmanaged Ethernet/24xPoE

    (- 40 °~75 °C) 

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα