Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔιαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων

Κάρτα 10/100/1000 βάση-TX μετατροπέων μέσων ινών σε 1000 βάση-FX SFP

Κάρτα 10/100/1000 βάση-TX μετατροπέων μέσων ινών σε 1000 βάση-FX SFP

Fiber Media Converter Card 10/100/1000 Base-TX To 1000 Base-FX SFP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE FCC RoHS
Αριθμό μοντέλου: FR-6111

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Κάρτα 10/100/1000Base-TX μετατροπέων MEDIA ινών σε 1000Base-FX SFP

 

10/100/1000Base-TX διοικούμενο στο SFP MEDIA 1000Base-FX η κάρτα μετατροπέων μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε 16 αυλακώνει το πολυσύνθετο σύστημα διαχείρισης, που είναι ένα Ethernet και τον εξοπλισμό μετάδοσης SDH, τις υπηρεσίες υποστήριξης mutiple συμπεριλαμβανομένης της διοικούμενης κάρτας μετατροπέων μέσων, της κάρτας μετατροπής καρτών μετατροπέων OEO, προστασίας 1+1, κάρτα CWDM/DWDM MUX/DEMUX, πρωτόκολλα υποστηρίξεων κ.λπ. όπως το SNMP, τον ΙΣΤΌ, την ΚΟΝΣΌΛΑ και TELNET, με μια ισχυρή διοικητική λειτουργία, και λειτουργεί εύκολα για να καλύψει την απαίτηση του διαφορετικού πελάτη.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα καρτών μετατροπέων μέσων ινών

 

- Υποστήριξη 10/100/1000M, πλήρες/ημιαμφίδρομο
- Υποστήριξη αυτόματος-MDI/MDIX
- Ενισχυτικός πομποδέκτης SFP, πομποδέκτης 1*9 προαιρετικός
- Λειτουργία υποστήριξης SFP DMI (διαγνωστική διεπαφή ελέγχου)
- Υποστήριξη 850nm, μήκος κύματος 1310nm, 1550nm και DWDM/CWDM που κυβερνιέται από ITUT
- Μέγιστο πακέτο 2046 ψηφιολέξεων στον αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπο Μέγιστο πακέτο ψηφιολέξεων 9K περικοπή-κατευθείαν
- Λειτουργία ορίου ποσοστού, 64Kbps
- Υποστήριξη Loopback, ακριβώς που εντοπίζει την αποτυχία, κατάλληλη για τη δοκιμή συνδέσεων
- Η υποστήριξη LFP, εντοπίζει γρήγορα την αποτυχία
- Υποστήριξη της μακρινής δύναμης από την ανησυχία
- Οικονομική διοικητική λειτουργία μέσα στο εύρος ζώνης, την υποστήριξη 802.3ah και το TS 1000
- Με την ισχυρή λειτουργία διαχείρισης δικτύου, τον ενισχυτικούς ΙΣΤΟ και το SNMP
- Ενισχυτικό καυτό βούλωμα
- Ενισχυτική μακρινή διαχείριση
- Εύκολη εγκατάσταση με τους δείκτες των πλήρων οδηγήσεων για την κατάσταση εργασίας
- Ενισχυτικά πλαίσια 2U (16 αυλακώσεις) και αυτόνομη χρήση

 

Προδιαγραφή καρτών μετατροπέων μέσων ινών

 

Απόσταση μετάδοσης

Στρίβω-PA: 100M (τυποποιημένο καλώδιο CAT5/CAT5e)

SFP: Η απόσταση εξαρτάται από τη βυσματωτή ίνα Tranceiver
Ίνα: ΚΚ 500m/2km, SM 20/40/60/80/120km

Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης ή διασχίστε
Αποστολή του μήκους πλαισίων 2046Bytes
Τρόπος LFP Υποστήριξη
Διακόπτες ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ Εμβύθιση-1: Αναγκασμένος χαλκός τρόπος/τρόπος αυτόματος-διαπραγμάτευσης
Εμβύθιση-2: Ταχύτητα 100Mbps/1000Mbps χαλκού
Εμβύθιση-3: Χαλκός που διαβιβάζει τον τρόπο
Εμβύθιση-4: Τρόπος LFP
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα λογισμικού Υποστηρίξεις LFPT (πέρασμα ελαττωμάτων συνδέσεων κατευθείαν)
Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή το (DDMI) οργάνων ελέγχου υποστηρίξεων για το SFP
Web/SNMP/EMS διαχείριση
In-band διαχείριση υποστηρίξεων OAM/IP
Έλεγχος εύρους ζώνης εισόδου/εξόδου ανά λιμένα
Υποστηρίξεις 16 IEEE 802.1Q ομάδα ετικεττών VLAN
Παγίδα συναγερμών SNMP για την απώλεια δύναμης και τη σύνδεση λιμένων κάτω
Μακρινός βρόχος - πίσω δοκιμή
Ο θάνατος λαχανιάζει (μακρινή ανίχνευση διακοπής ρεύματος)
Απαίτηση δύναμης Λειτουργούν συνεχές ρεύμα 5V τάσης
Εκτιμημένο ρεύμα: 0.5A
Κατανάλωση ισχύος: Πλήρης-φορτίο<4w>
Περιβαλλοντική απαίτηση Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0℃~50℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -10℃~ 70℃
Σχετική υγρασία: 5%~95%
MTBF: 56.000 χ
Περίφραξη: Μέταλλο
Διαστάσεις 120mm (Χ) ×90mm (D) × 22mm (W)
Βάρος 100g
Εξουσιοδότηση 1 έτος
Εκπομπές Η FCC ταξινομεί το Α, κατηγορία Α CE

 

Διαστάσεις

Κάρτα 10/100/1000 βάση-TX μετατροπέων μέσων ινών σε 1000 βάση-FX SFP

 

Διαταγή των πληροφοριών

P/N Περιγραφή Χ Χ Χ Χ
FR-6103-

10/100/1000Base-TX σε 1000Base-FX

Κάρτα μετατροπέων μέσων

S: Διπλός Single-mode

Μ: Διπλός πολλαπλού τρόπου

Β: Simplex Single-mode

SFP: Αυλάκωση SFP

3: TX 1310nm

4: TX 1490nm

5: TX 1550nm

8: TX 850nm

S: Sc

Φ: FC

Τ: ST

Λ: LC

05: 550M

2: 2KM

20: 20KM

40: 40KM

FR-6103r-

10/100/1000Base-TX σε 1000Base-FX

Μετατροπέας μέσων (μακρινός αυτόνομος)

 10/100/1000Base-TX μακρινό σε αυτόνομο μετατροπέων MEDIA 1000Base-FX 1*9 διοικούμενο ίνα     10/100/1000Base-TX μακρινό σε αυτόνομο μετατροπέων MEDIA 1000Base-FX 1*9 διοικούμενο ίνα10/100/1000Base-TX μακρινό σε αυτόνομο μετατροπέων MEDIA 1000Base-FX 1*9 διοικούμενο ίνα       10/100/1000Base-TX μακρινό σε αυτόνομο μετατροπέων MEDIA 1000Base-FX 1*9 διοικούμενο ίνα

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα