Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό Sc στο Sc σκοινί 2.0mm LSZH 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών ενιαίος τρόπος 2 μέτρα 5 πακέτο

Διπλό Sc στο Sc σκοινί 2.0mm LSZH 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών ενιαίος τρόπος 2 μέτρα 5 πακέτο

Duplex SC To SC Fiber Optic Patch Cord 2.0mm LSZH 9/125 Single Mode 2 Meters 5 Pack

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: 5Pack Sc στο Sc διπλή ίνα 2M

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: ουδέτερη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Western union, T/T
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: Sc στο Sc Τρόπος ινών: Ενιαίος τρόπος 9/125μm ντούμπλεξ
μήκος κύματος: 1310/1550nm Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB
Τύπος Fiber: Ενιαία Πολωνικά: UPC στο UPC

5Pack 2 μέτρα - Singlemode διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών (9/125) - Sc στο Sc
 

Εύκολη εγκατάσταση
Το Fiberroad 9/125 (OS1) Sc στο Sc ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου διπλό απλοποιεί τη διαδικασία εγκαταστάσεων και μειώνει το συνολικό κόστος της ιδιοκτησίας του προγράμματός σας, λόγω του προ-ολοκληρωμένου εγγενούς έτοιμου προς χρήση χαρακτηριστικού ινών.


Μεγάλη απόδοση
Το (OS1) ενιαίων τρόπου βελτιστοποιημένων λέιζερ ινών 9/125 σκοινιών μπαλωμάτων έχει ως σκοπό να χρησιμοποιηθεί στα ΩΧΡΏΝ και SAN 10GB δίκτυα του τοπικού LAN, και είναι σε θέση του χειρισμού των πιό προκλητικών αιτημάτων μετάδοσης στοιχείων τηλεπικοινωνιών. Είναι πολύ οικονομικώς αποδοτικό για την τηλεγράφηση δικτύων.


Πλήρως δοκιμασμένος
Κάθε σκοινί μπαλωμάτων συναντά RoHS υποχωρητικό και 100% χωριστά και αυστηρά που εξετάζεται και που πιστοποιείται για να είναι μέσα στην ακριβή οπτική απώλεια εισαγωγής.

Προδιαγραφές
· Συνδετήρας: Sc στο Sc
· Τρόπος ινών: 9/125μm
· Τύπος ινών: Ενιαίος
· Μήκος κύματος: 1310/1550nm
· Στίλβωση: UPC στο UPC
· Σακάκι: κίτρινος
· Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB
· Επιστροφής απώλεια: ≥50dB
· Ανταλλαξιμότητα: ≤0.3dB
· Δόνηση: ≤0.3dB
· Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40ºC σε +75ºC
· Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45ºC σε +85ºC
· Σκοινί: Σκοινί φερμουάρ στάσεων
· Πολλαπλάσια μεγέθη διαθέσιμα

  • |Sc στο Sc διπλή ίνα 2M| - Sc στο Sc 2.0mm LSZH 9/125 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου διπλό.
  • |Υψηλός - ποιότητα| - UPC στο UPC πολωνική τεχνολογία, και 100% που εξετάζεται οπτικά για την απώλεια εισαγωγής. Σχεδιάζεται ειδικά για γρήγορο Ethernet, το κανάλι ινών, τις ταχύτητες Gigabit Ethernet, το κέντρο δεδομένων, τις εγκαταστάσεις, εκπαιδευτικός, το τοπικό LAN, το SAN, εμπορικός, το 10gbase-λ (1310 NM), το 10gbase-ε (1550 NM), 1000base-LX (1300 NM) και τις εφαρμογές του (ATM) τρόπου ασύγχρονης μεταφοράς. Υποστηρίζει το βίντεο, τα στοιχεία και τις υπηρεσίες φωνητικών μηνυμάτων. Μπορεί να λειτουργήσει σε -40ºC σε +75ºC.
  • |RoHS υποχωρητικό| - Το ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου ανταποκρίνεται στα πρότυπα RoHS.
  • |Ευρεία εφαρμογή| - Τα σκοινιά μπαλωμάτων ινών επιτρέπουν τις συνδέσεις μεταξύ της επιδιόρθωσης των επιτροπών και του εξοπλισμού δικτύων και κεντρικών υπολογιστών. Χρησιμοποιείται ommonly στις παθητικές εφαρμογές GPON, FTTX και LANs. Ιδανική λύση για τις εφαρμογές στοιχείων που απαιτούν τη μετάδοση στοιχείων υψηλής ταχύτητας.

 

Το Fiberroad δεν διαθέτει πάντα καμία προσπάθεια να προσφερθεί το καλύτερες προϊόν και η υπηρεσία στους πελάτες μας.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα