Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΒιομηχανικός μετατροπέας μέσων

1 βιομηχανικός μετατροπέας 1x10/100/1000 βάση-TX + 1x100/1000 βάση-FXSFP μέσων λιμένων

1 βιομηχανικός μετατροπέας 1x10/100/1000 βάση-TX + 1x100/1000 βάση-FXSFP μέσων λιμένων

1 Port Industrial Media Converter 1x10/100/1000 Base-TX + 1x100/1000 Base-FXSFP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE ROHS
Αριθμό μοντέλου: FR-7N3102

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων RJ45 λιμένας και ταχύτητα: Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων
Λιμένας και ταχύτητα ινών: 1x100/1000Base-FX SFP Πρότυπα Ethernet: IEEE802.3 IEEE802.3u IEEE802.3z IEEE802.3ab
Απομονωτής πακέτων: 1M Μέγιστο μήκος πακέτων: Μέχρι 10K

1 βιομηχανικός μετατροπέας 1x10/100/1000 βάση-TX + 1x100/1000 βάση-FXSFP μέσων λιμένων

 

Συνοπτική εισαγωγή

 

FR-7N3102 είναι ένας βιομηχανικός μετατροπέας MEDIA νέας γενιάς με τον 2-λιμένα 10/100/1000Base-TX και τον 1-λιμένα 100/1000Base-FX γρήγορο SFP που παρέχει στη σταθερή και αξιόπιστη μετάδοση Ethernet που προσφέρεται από Fiberroad, υψηλό - ποιοτικές σχέδιο και αξιοπιστία. Τοποθετεί στην αγορά επέμβασης δικτύων ευρέως φάσματος, για να προσφέρει και να πραγματοποιήσει την ανταλλαγή στοιχείων Ethernet, τη σύγκλιση και τη μεγάλης απόστασης οπτική μετάδοση με το αποδοτικό εύρος ζώνης και τις αξιόπιστες λύσεις δικτύων οπτικών ινών για τους χρήστες. Ο βιομηχανικός μετατροπέας MEDIA συμμορφώνεται με τα διάφορα χαρακτηριστικά όπως το μίνι μέγεθος, κανένας ανεμιστήρας, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, μεγάλες αξιοπιστία και σταθερότητα, και εύκολος να διατηρήσει.

FR-7N3102 μπορεί να προσφέρει τους περιττούς μηχανισμούς για τις κρίσιμες εφαρμογές που χρειάζονται πάντα-στις συνδέσεις. Μπορεί επίσης να λειτουργήσει καθέναν στην τυποποιημένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40 σε 75℃. Στεγασμένοι στα τραχιά mountable IP40 συνημμένα ραγών DIN ή τοίχων, αυτοί οι διακόπτες είναι τέλειες επιλογές για τα σκληρά περιβάλλοντα, όπως η βιομηχανική δικτύωση, ευφυή συστήματα μεταφορών το (ITS) και είναι επίσης κατάλληλοι για πολλές εφαρμογές στρατιωτικής και αγοράς χρησιμότητας όπου οι περιβαλλοντικές συνθήκες υπερβαίνουν τις προδιαγραφές εμπορικών προϊόντων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

 

>2x10/100/1000Base-TX, 1x100/1000Base-FX SFP
>Support αυτόματος-MDIX, και πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος μόνος-διαπραγμάτευσης
Ο λιμένας ινών διεπαφών >Provide SC/FC/ST/LC, υποστηρίζει την ενιαία/διπλή μετάδοση ινών
>Support γιγαντιαίο πλαίσιο 10Kbytes, συμβατό με το διάφορο πρωτόκολλο επέκτασης
>4K πίνακας διευθύνσεων της MAC
>Support τεχνολογία ενεργειακού αποδοτική Ethernet IEEE802.3az
>Support πρωτόκολλο IPv6
>Electric προστασία κύματος 8KV, εύχρηστη στο υπαίθριο περιβάλλον
>Complete δείκτης θέσης, εργαζόμενο κράτος με μια ματιά
>Power εισαγμένο σχέδιο προστασίας πολικότητας, καμία ανησυχία για τη λανθασμένη λειτουργία
>Metal περίπτωση, κανένα σχέδιο ανεμιστήρων
μέθοδος >Installation: Να τοποθετήσει του /Wall ιχνών DIN

 

Παράμετροι

 

 

Φυσικός λιμένας
Λιμένας και ταχύτητα Ρ 45 2x10/100/1000Base-TX
Λιμένας και ταχύτητα ινών 1x100/1000Base-FX SFP
Παράμετροι
Πρότυπα Ethernet

IEEE802.3 IEEE802.3u IEEE802.3z

IEEE802.3ab IEEE802.3x IEEE802.3az

IEEE802.3Qad IEEE802.3ah IEEE802.1X

IEEE802.1Q IEEE1588

Απομονωτής πακέτων 1M

Μέγιστος

Μήκος πακέτων

Μέχρι 10K
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 4K
Τρόπος μετάδοσης Αποθήκευσης και μεταβίβασης (πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος)
Ιδιοκτησία ανταλλαγής

Χρόνος καθυστέρησης: < 7="">

Backplane εύρος ζώνης: 10Gbps Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 4.464Mpps

Σημείο εισόδου (προαιρετικό)
Πρότυπα σημείου εισόδου 2x IEEE 802.3af/IEEE 802.3at σημείο εισόδου
Προϋπολογισμός δύναμης Μέγιστος προϋπολογισμός 30W δύναμης παραγωγής σημείου εισόδου
Δείκτης οδηγήσεων
Δύναμη Συνδέω-πάντα
RJ45 Σύνδεση/νόμος: συνδέω-πάντα τα στοιχεία ανταλλαγή-αστράφτουν
Ίνα Σύνδεση/νόμος: συνδέω-πάντα τα στοιχεία ανταλλαγή-αστράφτουν
Πληροφορίες δύναμης
Τρόπος πρόσβασης δύναμης Τερματικό του Phoenix, ΣΥΝΕΧΕΣ κάθισμα
Περιττή εισαγωγή δύναμης Συνεχές ρεύμα 9-56V
Προστασία υπερφόρτωσης Ναι
Αντιστροφή δύναμης Υποστήριξη
Κατανάλωση ισχύος Πλήρης-φορτίο<15w>
Σωματική ιδιότητα
Βαθμός προστασίας IP40 περίπτωση αργιλίου

 

Τρόπος ψύξης Φυσική ψύξη, κανένα σχέδιο ανεμιστήρων
Διαστάσεις 120mm X 95mm X 30mm (Λ Χ W Χ Χ)
Τρόπος εγκατάστασης Ίχνος DIN/τοίχος-mountable
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 4K
Εργασιακό περιβάλλον
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~75℃
Λειτουργούσα υγρασία 5%~90% non-condensing
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~85℃
Εξουσιοδότηση
MTBF 500.000 ώρες
Περίοδος ευθύνης ατελειών εξουσιοδότηση 3 ετών, τεχνική υποστήριξη διάρκειας ζωής
Πρότυπα πιστοποίησης
EMC

Κατηγορία Α της FCC Part15

CE-EMC/LVD

RoHS

EN61000-4-2 (ESD), EN61000-4-3 (RS)

En61000-4 (EFT), en61000-4-5 (κύμα)

EN61000-4-6 (ΚΑΊΣΙΟ), EN61000-4-8

En61000-4-11

Δόνηση

Iec60068-2-6

-40~75℃ δοκιμή υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας

IP40 δοκιμή προστασίας

 

Διαστάσεις

1 βιομηχανικός μετατροπέας 1x10/100/1000 βάση-TX + 1x100/1000 βάση-FXSFP μέσων λιμένων

Εφαρμογή

 

1 βιομηχανικός μετατροπέας 1x10/100/1000 βάση-TX + 1x100/1000 βάση-FXSFP μέσων λιμένων

 

Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπος αριθμός Περιγραφή λιμένων
FR-7N3101 Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet, 1 X 10/100/1000M βάση-TX + 1 X 10/100/1000M βάση-FX SFP
FR-7N3102 Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet, 2 X 10/100/1000M βάση-TX + 1 X 10/100/1000M βάση-FX SFP
FR-7N3005 Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet, 5 X 10/100/1000M βάση-TX
FR-7N3104 Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet, 4 X 10/100/1000M βάση-TX + 1 X 10/100/1000M βάση-FX SFP
FR-7N3101P Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet, 1 X 10/100/1000M βάση-TX + 1 X 10/100/1000M βάση-FX SFP 1xPoE
FR-7N3102P Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet, 2 X 10/100/1000M βάση-TX + 1 X 10/100/1000M βάση-FX SFP 2xPoE
FR-7N3005P Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet, 5 X 10/100/1000M βάση-TX/5xPoE
FR-7N3104P Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet, 4 X 10/100/1000M βάση-TX + 1 X 10/100/1000M βάση-FX SFP 4xPoE

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα