Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΒιομηχανικός μετατροπέας μέσων

Μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου Gigabit Ethernet/διοικούμενος Rj45 μετατροπέας μέσων ινών

Μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου Gigabit Ethernet/διοικούμενος Rj45 μετατροπέας μέσων ινών

POE Gigabit Ethernet Media Converter / Rj45 Managed Fiber Media Converter

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE ROHS
Αριθμό μοντέλου: FR-7N3102

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: gigabit ethernet μετατροπέας μέσων RJ45 λιμένας και ταχύτητα: 2x10/100/1000Base-TX
Λιμένας και ταχύτητα ινών: 1x100/1000Base-FX SFP Πρότυπα σημείου εισόδου: 2x IEEE 802.3af/IEEE 802.3at σημείο εισόδου
Απομονωτής πακέτων: 1M σημείο εισόδου: Υποστήριξη

Μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου Gigabit Ethernet/διοικούμενος Rj45 μετατροπέας μέσων ινών

 

Συνοπτική εισαγωγή μετατροπέων μέσων Ethernet Gigabit

 

FR-7N3102 μπορεί να προσφέρει τους περιττούς μηχανισμούς για τις κρίσιμες εφαρμογές που χρειάζονται πάντα-στις συνδέσεις. Μπορεί επίσης να λειτουργήσει καθέναν στην τυποποιημένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40 σε 75℃. Στεγασμένοι στα τραχιά mountable IP40 συνημμένα ραγών DIN ή τοίχων, αυτοί οι διακόπτες είναι τέλειες επιλογές για τα σκληρά περιβάλλοντα, όπως η βιομηχανική δικτύωση, ευφυή συστήματα μεταφορών το (ITS) και είναι επίσης κατάλληλοι για πολλές εφαρμογές στρατιωτικής και αγοράς χρησιμότητας όπου οι περιβαλλοντικές συνθήκες υπερβαίνουν τις προδιαγραφές εμπορικών προϊόντων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μετατροπέων μέσων Ethernet Gigabit


>Παρέχετε το λιμένα ινών διεπαφών SC/FC/ST/LC, ενιαία/διπλή μετάδοση ινών υποστήριξης
>Support γιγαντιαίο πλαίσιο 10Kbytes, συμβατό με το διάφορο πρωτόκολλο επέκτασης
>4K πίνακας διευθύνσεων της MAC
>Support τεχνολογία ενεργειακού αποδοτική Ethernet IEEE802.3az
>Support πρωτόκολλο IPv6
>Electric προστασία κύματος 8KV, εύχρηστη στο υπαίθριο περιβάλλον
>Complete δείκτης θέσης, εργαζόμενο κράτος με μια ματιά
>Power εισαγμένο σχέδιο προστασίας πολικότητας, καμία ανησυχία για τη λανθασμένη λειτουργία
>Metal περίπτωση, κανένα σχέδιο ανεμιστήρων
μέθοδος >Installation: Να τοποθετήσει του /Wall ιχνών DIN

 

Παράμετροι μετατροπέων μέσων Ethernet Gigabit

 

 

Φυσικός λιμένας
Λιμένας και ταχύτητα Ρ 45 2x10/100/1000Base-TX
Λιμένας και ταχύτητα ινών 1x100/1000Base-FX SFP
Παράμετροι
Πρότυπα Ethernet

IEEE802.3 IEEE802.3u IEEE802.3z

IEEE802.3ab IEEE802.3x IEEE802.3az

IEEE802.3Qad IEEE802.3ah IEEE802.1X

IEEE802.1Q IEEE1588

Απομονωτής πακέτων 1M

Μέγιστος

Μήκος πακέτων

Μέχρι 10K
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 4K
Τρόπος μετάδοσης Αποθήκευσης και μεταβίβασης (πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος)
Ιδιοκτησία ανταλλαγής

Χρόνος καθυστέρησης: < 7="">

Backplane εύρος ζώνης: 10Gbps Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 4.464Mpps

Σημείο εισόδου (προαιρετικό)
Πρότυπα σημείου εισόδου 2x IEEE 802.3af/IEEE 802.3at σημείο εισόδου
Προϋπολογισμός δύναμης Μέγιστος προϋπολογισμός 30W δύναμης παραγωγής σημείου εισόδου
Δείκτης οδηγήσεων
Δύναμη Συνδέω-πάντα
RJ45 Σύνδεση/νόμος: συνδέω-πάντα τα στοιχεία ανταλλαγή-αστράφτουν
Ίνα Σύνδεση/νόμος: συνδέω-πάντα τα στοιχεία ανταλλαγή-αστράφτουν
Πληροφορίες δύναμης
Τρόπος πρόσβασης δύναμης Τερματικό του Phoenix, ΣΥΝΕΧΕΣ κάθισμα
Περιττή εισαγωγή δύναμης Συνεχές ρεύμα 9-56V
Προστασία υπερφόρτωσης Ναι
Αντιστροφή δύναμης Υποστήριξη
Κατανάλωση ισχύος Πλήρης-φορτίο<15w>
Σωματική ιδιότητα
Βαθμός προστασίας IP40 περίπτωση αργιλίου

 

 

Διαστάσεις μετατροπέων μέσων Ethernet Gigabit

Μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου Gigabit Ethernet/διοικούμενος Rj45 μετατροπέας μέσων ινών

Εφαρμογή μετατροπέων μέσων Ethernet Gigabit

 

Μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου Gigabit Ethernet/διοικούμενος Rj45 μετατροπέας μέσων ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα