Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταPOE Switch

Ηλεκτρικός διακόπτης σημείου εισόδου με τη βάση 16x10/100/1000 - TX + 2 Χ Gigabit SFP

Ηλεκτρικός διακόπτης σημείου εισόδου με τη βάση 16x10/100/1000 - TX + 2 Χ Gigabit SFP

    • Electric PoE Switch With 16x10/100/1000 Base - TX + 2 X Gigabit SFP
    • Electric PoE Switch With 16x10/100/1000 Base - TX + 2 X Gigabit SFP
  • Electric PoE Switch With 16x10/100/1000 Base - TX + 2 X Gigabit SFP

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Fiberroad
    Πιστοποίηση: CE, FCC, Rohs
    Αριθμό μοντέλου: FR-5n3216-π

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiable
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: διακόπτης σημείου εισόδου ethernet RJ45 λιμένας και ταχύτητα: 16x10/100/1000Base-TX
    Λιμένας και ταχύτητα ινών: 2xGigabit SFP Απομονωτής πακέτων: 4m
    Μέγιστο μήκος πακέτων: Μέχρι 10K Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 8K

    Ηλεκτρικός διακόπτης σημείου εισόδου με τη βάση 16x10/100/1000 - TX + 2 Χ Gigabit SFP

     

    εισαγωγή

     

    Το fr-5n3216-π είναι μια δύναμη νέας γενιάς πάνω στο διακόπτη Ethernet με τον 16-λιμένα 10/100/1000Base-TX και 2 Gigabit SFP αυτό

    παρέχετε στη σταθερή και αξιόπιστη μετάδοση Ethernet που προσφέρεται από Fiberroad, υψηλό - ποιοτικές σχέδιο και αξιοπιστία. Τοποθετεί στην αγορά δικτύων ευρέως φάσματος, για να προσφέρει και να πραγματοποιήσει την ανταλλαγή στοιχείων Ethernet, τη σύγκλιση και τη μεγάλης απόστασης οπτική μετάδοση

    με το cient εύρος ζώνης EF fi και τις αξιόπιστες λύσεις δικτύων τζιτζίφων fi οπτικές για τους χρήστες.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

     

    > λιμένες 16x10/100/1000Base-TX RJ45, 2xGigabit SFP 16xPoE

    > Το AI επεκτείνεται: Επεκτείνετε τη μετάδοση 250M

    > AI QoS: Τηλεοπτικά στοιχεία fi rst, περισσότερη uent μετάδοση fl

    > AI VLAN: Αποφύγετε τη θύελλα Διαδικτύου και ενισχύστε τη δυνατότητα δικτύων

    > Σημείο εισόδου AI: Ο αυτόματος μόνος έλεγχος, ξαναφεύγει τη συσκευή ενώ ND fi αυτό πλαστοί νεκροί

    > Υποστήριξη αυτόματος-MDIX, και πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος μόνος-διαπραγμάτευσης

    > Παρέχετε το λιμένα τζιτζίφων διεπαφών fi SC/FC/ST/LC, ενιαία/διπλή μετάδοση τζιτζίφων fi υποστήριξης

    > Υποστηρίξτε το γιγαντιαίο πλαίσιο ψηφιολέξεων 10K, συμβατό με το διάφορο πρωτόκολλο επέκτασης

    > 8K πίνακας διευθύνσεων της MAC

    > Ενεργειακή EF fi cient Ethernet τεχνολογία υποστήριξης IEEE802.3az

    > Πρωτόκολλο υποστήριξης IPv6

    > Ηλεκτρική προστασία κύματος 4KV

    > Πλήρης δείκτης θέσης, εργαζόμενο κράτος με μια ματιά

    > τύπος ράφι-υποστηριγμάτων 1U

     

    Παράμετροι

     

    Φυσικός λιμένας
    RJ45 λιμένας και ταχύτητα 16x10/100/1000Base-TX
    Λιμένας και ταχύτητα ινών 2xGigabit SFP
    Παράμετροι

     

     

    Πρότυπα Ethernet

    IEEE802.3 IEEE802.3u IEEE802.3z IEEE802.3ab IEEE802.3x IEEE802.3az IEEE802.3Qad IEEE802.3ah IEEE802.1X IEEE802.1Q IEEE1588
    Απομονωτής πακέτων 4M
    Μέγιστο μήκος πακέτων Μέχρι 10K
    Πίνακας διευθύνσεων της MAC 8K
    Τρόπος μετάδοσης Αποθήκευσης και μεταβίβασης (πλήρης/ημιαμφίδρομος τρόπος)
    Ιδιοκτησία ανταλλαγής

    Χρόνος καθυστέρησης: < 7="">

    Backplane εύρος ζώνης: 56Gbps Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 47.616Mpps

    Σημείο εισόδου
    Πρότυπα σημείου εισόδου 16x IEEE 802.3af/IEEE 802.3at σημείο εισόδου
    Προϋπολογισμός δύναμης Μέγιστος προϋπολογισμός 30W δύναμης παραγωγής σημείου εισόδου

     

    Διαστάσεις

     

    Ηλεκτρικός διακόπτης σημείου εισόδου με τη βάση 16x10/100/1000 - TX + 2 Χ Gigabit SFP

    Προδιαγραφή

     

    Δείκτης οδηγήσεων

     

    Δύναμη Συνδέω-πάντα
    RJ45 Σύνδεση/νόμος: συνδέω-πάντα τα στοιχεία ανταλλαγή-αστράφτουν
    Ίνα Σύνδεση/νόμος: συνδέω-πάντα τα στοιχεία ανταλλαγή-αστράφτουν
    Πληροφορίες δύναμης  
    Περιττή εισαγωγή δύναμης Εναλλασσόμενο ρεύμα 100-240V 50/60Hz
    Κατανάλωση ισχύος Πλήρης-φορτίο<15w>
    Σωματική ιδιότητα  
    Περίφραξη Μέταλλο
    Διαστάσεις 440mm X 395mm X 45mm (Λ Χ W Χ Χ)
    Βάρος 3.55kg (με το σημείο εισόδου: 3.6kg)

     

    Εργασιακό περιβάλλον

     

    Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~50℃
    Λειτουργούσα υγρασία 5%~90% non-condensing
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -10℃~70℃

     

    Εξουσιοδότηση

     

    MTBF 500.000 ώρες
    Περίοδος ευθύνης ατελειών εξουσιοδότηση 2 ετών, τεχνική υποστήριξη διάρκειας ζωής

     

    Πρότυπα κατιόντων Certi fi

     

     

     

     

    EMC

    Κατηγορία Α CE-EMC/LVD της FCC Part15

    RoHS

    En61000-4-2 (ESD), en61000-4-3 (RS) en61000-4 (EFT), en61000-4-5 (κύμα) en61000-4-6 (καίσιο), en61000-4-8 en61000-4-11

    Δόνηση Iec60068-2-6

     

    Εφαρμογή

     

    Ηλεκτρικός διακόπτης σημείου εισόδου με τη βάση 16x10/100/1000 - TX + 2 Χ Gigabit SFP

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα