Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

0.9mm PVC E2000 οπτικών ινών μπαλωμάτων διπλοί πυρήνες τρόπου καλωδίων ενιαίοι

0.9mm PVC E2000 οπτικών ινών μπαλωμάτων διπλοί πυρήνες τρόπου καλωδίων ενιαίοι

0.9mm PVC E2000 Fiber Optic Patch Cables Single Mode Double Cores

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: 100% t/t εκ των προτέρων
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τα προϊόντα ονομάζουν:: Οπτικών Ινών Patch Cord Τρόπος:: SingldeMode, πολλαπλού τρόπου
Πυρήνας καλωδίων:: 2 Προαιρετικοί συνδετήρες:: LC, SC, FC, ST, MU, MTRJ, MTP, MPO, E2000, ESCON, DIN, D4, SMA
Διάμετρος:: 0.9mm, 2.0mm, 2.4mm ή 3.0mm κ.λπ. Εφαρμογές:: Δίκτυο, τηλεπικοινωνίες

0.9mm PVC E2000 οπτικών ινών μπαλωμάτων διπλοί πυρήνες τρόπου καλωδίων ενιαίοι

 

 

Παράμετροι

 

Απώλεια εισαγωγής

Singlemode

PC≤0.3dB

UPC≤0.2dB

APC ≤0.3dB

 

Πολλαπλού τρόπου

PC≤0.5dB

UPC≤0.3dB

   APC ≤0.3dB

Επιστροφής απώλεια

Singlemode

PC≥48dB

 UPC≥50dB

APC ≥60dB      

Πολλαπλού τρόπου

PC≥25dB

UPC≥45dB

 APC ≥50dB

Reaptability

≤0.1db

 

Changeability

≤0.2dB

Θερμοκρασία εργασίας

-40 σε +80℃

 

Διάρκεια

1000 φορές

Στηρίξτε την ένταση

≥100N

Ίνα 

9/125um, 50/125um, 62.5/125um, κ.λπ.

Διάμετρος

0.9mm 2.0mm 3.0mm, κ.λπ.

Υλικό καλωδίων

PVC, LSZH

Πυρήνες

Simplex, ντούμπλεξ, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, κ.λπ.

 

 

Περιγραφή:

 

Εφαρμόσιμο πεδίο:

1, σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας,

2, μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας

3, ένα δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN),

4, αισθητήρες οπτικής ίνας,

5, CATV.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα