Μετατροπέας Gigabit μέσων οπτικών ινών SFP

SFP Fiber Optic Media Converter Gigabit

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: ΚΊΝΑ
Μάρκα: Fiberroad

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: χαρτοκιβώτιο
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: 100% T / T εκ των προτέρων
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντος: οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης Τρόπος:: Ενιαίος τρόπος, πολυ τρόπος
Ποσοστό στοιχείων:: 10/100/1000Mbps Ποσοστό FX/TX στοιχείων:: 100 βάση-SX/LX, 100 βάση-τ, 100Base-TX
Έλεγχος ροής:: Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος Μήκος κύματος:: 850nm/1310nm/1550nm

 

 

Μετατροπέας Gigabit μέσων οπτικών ινών SFP

 

 

  • Υψηλή μετάβαση Gigabit μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών ανακλαστικότητας 3W 10/100/1000M SFP
  • Μετατροπή μεταξύ της αυτόματος-προσαρμογής 10Base-τ, 100Base-TX ή 1000Base-τ και 1000Base-SX/LX, σύνολο - διπλό σχέδιο 1000Mworking.
  • Με την ευδιάκριτη λύση HIC, τσιπ χαμηλός-θερμοκρασία-ανόδου, καμία ανάγκη του συστήματος ψύξης, πραγματοποίηση του ελέγχου ροής, μείωση της θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης.
  • Με τη διάσημη ενότητα οπτικός-ηλεκτρονικός-ολοκλήρωσης εμπορικών σημάτων που παρέχει την άριστη οπτική και ηλεκτρική ιδιοτήτων μετάδοση στοιχείων toensure αξιόπιστη και τη μακριά οικονομικά ενεργή ζωή.
  • Ενισχυτικό φιλτράρισμα ραδιοφωνικής μετάδοσης, διεύθυνση αυτόματος-που μαθαίνουν και αυτόματος-που ενημερώνουν, και αποθήκευσης και μεταβίβασης λειτουργών μηχανισμός.
  • Η ενισχυτική σύνδεση αποτυγχάνει σπάζοντας ινών περασμάτων (μπορεί να επιλεχτεί).
  • Ενισχυτικός πλήρης-διπλός έλεγχος ροής ή ημιαμφίδρομο μοντέλο εργασίας πίσω πίεσης, μαζί με την αυτόματος-διαπραγμάτευση.
  • Ενισχυτική μετάδοση πακέτων στοιχείων 9kbyte έξοχη.
  • Υποστήριξη LFP.
  • Παροχή των λαμπτήρων δεικτών για την ηλεκτρικής και οπτικής σύνδεση σύνδεση-απώλειας, που εντοπίζει, δυναμική μετάδοση στοιχείων andfull/ημιαμφίδρομος, ποσοστό στοιχείων.
  • Με περισσότερο από 50, 000 ώρες MTBF, που συμμορφώνονται με τις τηλεπικοινωνίες που λειτουργούν τα πρότυπα.

 

Τεχνική περιγραφή παραμέτρου: 

Τεχνική παράμετρος:

Μέθοδος προσπέλασης:

10/100/1000Mbps

Πρότυπα:

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1d

Μέθοδος μετατροπής:

Μετατροπή μέσων

Χρονική καθυστέρηση:

<10us>

ΤΖΙΤΖΙΦΑ:

<1>

Λαμπτήρες δεικτών οδηγήσεων:

1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, ΔΎΝΑΜΗ

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:

DC5V 1A (εξωτερική δύναμη), AC220 0.5A το /DC-48 (εσωτερική δύναμη)

Διασκεδασμός δύναμης:

3W

Λειτουργούσα θερμοκρασία:

0 ~ 50 ℃

Υγρασία:

5%~90%

Θερμοκρασία αποθήκευσης:

-40~ 70 ℃

Υγρασία αποθήκευσης:

5%~90% μη-που

Διάσταση:

(Χ) * (W)* 93mm 70mm 25mm (δ)

Πληροφορίες διαταγής: 

Διαμορφώστε το αριθ.

Περιγραφή

FR-1201SFP

10/100/ 1000M μετατροπέας MEDIA SFP

 Μετατροπέας Gigabit μέσων οπτικών ινών SFP

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα