Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

12 ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων LC για τις τηλεπικοινωνίες

12 ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων LC για τις τηλεπικοινωνίες

12 Cores LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode For Telecommunication

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: FR-FPC-Χ-ΧΧ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: 100% t/t εκ των προτέρων
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τα προϊόντα ονομάζουν:: Οπτικών Ινών Patch Cord Τρόπος:: SingldeMode, πολλαπλού τρόπου
Πυρήνας καλωδίων:: 12 Προαιρετικοί συνδετήρες:: LC, SC, FC, ST, MU, MTRJ, MTP, MPO, E2000, ESCON, DIN, D4, SMA
Διάμετρος:: 0.9mm, 2.0mm, 2.4mm ή 3.0mm κ.λπ. Εφαρμογές:: Δίκτυο, τηλεπικοινωνίες

 
12 ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων LC για τις τηλεπικοινωνίες
 
Γρήγορες λεπτομέρειες:


Προδιαγραφές
μήκος διαταγής συνήθειας
Πλήρης γραμμή παραγωγής
Πρότυπα IEC
GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ, ISO9001
 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

* FC, Sc, ST, simplex LC .MU και ντούμπλεξ
* Τυποποιημένο συμβατό σύστημα IEC
* PC ή APC 8 βαθμού
* Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
* Καλώδιο 0.9mm, 2.0mm, 2.4mmor 3.0mm με το simplex ή το ντούμπλεξ
* Μήκος διαταγής συνήθειας
* Χρώμα καλωδίων πράσινο, κίτρινο και πορτοκαλί
* GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ υποχωρητικός

 Εφαρμογή

* Τηλεπικοινωνίες
* CATV
* ΤΟΠΙΚΌ LAN & ΩΧΡΌΣ
* Δίκτυο
* Ευρεία ζώνη
* FTTP.

 Παράμετρος

Στοιχείο

Τύπος τρόπου

PC

SPC

UPC

APC

Απώλεια εισαγωγής

SM

≤0.25dB

≤0.20dB

≤0.20dB

≤0.20dB

ΚΚ

≤0.30dB

≤0.20dB

≤0.20dB

≤0.30dB

Επιστροφής απώλεια

SM

≥45dB

≥50dB

≥55dB

≥65dB

ΚΚ

≥35dB

≥35dB

≥35dB

≥35dB

Επαναληπτική εξέταση

Πρόσθετο Loss≤0.1dB, μεταβλητότητα απώλειας Reture<5db>

Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40°C~85°C)

Πρόσθετο Loss≤0.2dB, μεταβλητότητα απώλειας Reture<5db>

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C~+75°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40°C~+85°C

- Επιλογή: CableDiameters 0.9, 2mm, 3mm&others

 

 

 

- Τύπος: simplex, ντούμπλεξ, τύπος Matrial: PVC, hytrel, LSZH, OFNP, OFNR

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα