Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ενότητα πομποδεκτών

Οπτική ενότητα πομποδεκτών CWDM SFP+ 10G 80KM για 10G το κανάλι ινών

Οπτική ενότητα πομποδεκτών CWDM SFP+ 10G 80KM για 10G το κανάλι ινών

Optical CWDM SFP+ Transceiver Module 10G  80KM for 10G Fiber Channel

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE FCC ROHS
Αριθμό μοντέλου: FR-SDM-xx96-80

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Οπτική ενότητα 10G 80KM πομποδεκτών CWDM SFP+ για το κανάλι ινών 10G

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Καυτός-Pluggable ίχνος SFP+
  • Συσκευή αποστολής σημάτων CWDM EML από

1470nm σε 1610nm, με το βήμα 20nm

  • Με την υψηλή ευαισθησία APD
  • Διπλός συνδετήρας LC
  • Διασκεδασμός δύναμης < 1="">
  • Ανοχή 1600ps/nm διασποράς
  • Θερμοκρασία λειτουργίας περίπτωσης

Πρότυπα: 0°C σε 70°C

  • Υποχωρητικός με sff-8431 MSA
  • Υποχωρητικός με sff-8432 MSA
  • Υποχωρητικός με sff-8472 MSA

 

Εφαρμογές

  • 10GBASE-ER/EW
  • 10G ίνα chanel
  • Άλλες οπτικές συνδέσεις

Όλοι οι πομποδέκτες ινών μας είναι 100% συμβατά με σημαντικά εμπορικά σήματα όπως τη Cisco, Huawei, το άκρο, το HP, Finisar, Broadcom, χυτήριο, τη Alcatel, δ-σύνδεση, Enterasys, Netgear, ιουνίπερος, Nortel, Linksys, που συνδέονται, Zyxel, τη Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-λαμπρές, κ.λπ.

 

 

Πίνακας 1 - απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Χαρακτηριστικός Max. Μονάδα Σημειώσεις
Θερμοκρασία αποθήκευσης TS -40 - 85 °C  
Τάση ανεφοδιασμού Vcc5 -0.5 - 4.0 Β  
Λειτουργούσα υγρασία RH - - +85 %  
 

 

Πίνακας 2 - συνιστώμενοι λειτουργούντες όροι

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Χαρακτηριστικός Max. Μονάδα Σημειώσεις
Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης Κορυφή 0 - 70 °C  
Τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος VCC 3.14 3.3 3.46 Β  
Ρεύμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος ICC - - 450 μΑ  
Διασκεδασμός δύναμης PD -   1.5 W  
Ποσοστό στοιχείων BR 9.95   11.3 GBP  
Απόσταση μετάδοσης TD   80   χλμ  

Πίνακας 3 πληροφορίες διαταγής

Αριθμός μερών Περιγραφή προϊόντων
FR-SDM-xx96-80 SFP+ CWDM EML, 0℃~70℃, 80KM

Πίνακας 4 οδηγός μήκους κύματος

Ζώνη Ονοματολογία «ΧΧ» Μήκος κύματος (NM)
δυάδα δυαδικών ψηφίων BiDI Ελάχιστος. Τύπος. Max.
Ο-ταινία αρχική 27 Α 1264 1270 1277.5
29 Β 1294 1290 1297.5
31 Γ 1304 1310 1317.5
33 Δ 1324 1330 1337.5
35 Ε 1344 1350 1357.5
Ε-ταινία εκτεταμένη 37 Φ 1364 1370 1377.5
39 Γ 1384 1390 1397.5
41 Χ 1404 1410 1417.5
43 Ι 1324 1430 1437.5
45 J 1444 1450 1457.5
Σύντομο μήκος κύματος s-ταινιών
 
47 Κ 1464 1470 1477.5
49 Λ 1484 1490 1497.5
51 Μ 1504 1510 1517.5
53 Ν 1524 1530 1537.5
Γ-ταινία συμβατική 55 Ο 1544 1550 1557.5
L-band
Μακροχρόνιο μήκος κύματος
57 Π 1564 1570 1577.5
59 Q 1584 1590 1597.5
61 Ρ 1604 1610 1617.5
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα