Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔιαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων

10M/100M εύχρηστος μετατροπέας μέσων με το ράφι διακοπτών δικτύων 16 λιμένων

10M/100M εύχρηστος μετατροπέας μέσων με το ράφι διακοπτών δικτύων 16 λιμένων

    • 10M / 100M Manageable Media Converter with 16 Port Network Switch Rack
    • 10M / 100M Manageable Media Converter with 16 Port Network Switch Rack
    • 10M / 100M Manageable Media Converter with 16 Port Network Switch Rack
  • 10M / 100M Manageable Media Converter with 16 Port Network Switch Rack

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Fiberroad
    Πιστοποίηση: CE FCC Rohs
    Αριθμό μοντέλου: FR6000

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Τιμή: Pls send request details
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων Τρόπος:: Ενιαίος τρόπος, πολυ τρόπος
    Ποσοστό στοιχείων:: 10/100/1000Mbps Ποσοστό FX/TX στοιχείων:: 100 βάση-SX/LX 10/100 βάση-τ
    Έλεγχος ροής:: Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος Θύρα: 16 λιμένας

    10M / μετατροπέας μέσων 100M εύχρηστος με το ράφι διακοπτών δικτύων 16 λιμένων

     

     

     

    Περιγραφή γενικών πληροφοριών:

     

         10/100M, μετατροπείς μέσων ινών 10/100/1000M μακρινοί εύχρηστοι προσφέρουν μια αναλογία υψηλών τιμών/απόδοση καλύψτε όλες τις λειτουργίες του μη-εύχρηστου μετατροπέα μέσων ινών συμπεριλαμβανομένης της ποικιλίας του ποσοστού στοιχείων, SM/MM, της ενιαίας ίνας και της διπλής ίνας κ.λπ. με την απλή οργάνωση και της πλήρους διοικητικής διεπαφής λειτουργίας, υποστηρίζει τα πρωτόκολλα όπως το SNMP, τον ΙΣΤΌ, TELNET και την ΚΟΝΣΌΛΑ, και πραγματοποιεί την ολοκληρωμένη διαχείριση σε όλα τα πλαίσια.

     

     

    Περιγραφή υλικού:

    • Υποστήριξη 10Base-τ, 100Base-TX, 1000Base-τ.
    • Ανταποκριθείτε στα πρότυπα IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x και IEEE802.3ah.
    • Με τη υψηλή επίδοση αυτόματος-που αισθάνεται ανταλλάσσοντας chipset τα βιομηχανικά πρότυπα συνεδρίασης, την εξασφάλιση σταθερά και τη μετάδοση στοιχείων μαρμελάδας μη-κυκλοφορίας και ανταλλαγή.
    • Max.2046bytes πακέτο στον αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπο, μέγιστο πακέτο ψηφιολέξεων 9K περικοπή-μέσω του τρόπου.
    • Αυτόματος-MDIX στον ηλεκτρικό λιμένα, κατάλληλο για το χρήστη.
    • χαμηλής ισχύος κατανάλωση, χαμηλή θερμότητα, αυτόνομος τύπος με την ειδική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος επικοινωνίας 10W, πλαίσια με τη διπλή περιττή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος.
    • Ανώτατη δύναμη 100W ασφάλειας για να εξασφαλίσει τη σταθερή εργασία των εξοπλισμών.
    • ο καυτός μετατροπέας μέσων ανταλλαγής (στον τύπο καρτών) και η διοικητική κάρτα, η ενιαία ίνα ή η διπλή ίνα (οι ενιαίοι μετατροπείς μέσων ινών πρέπει να χρησιμοποιηθούν ανά το ζευγάρι), αυτόνομος τύπος τ ή 16 πλαίσια αυλακώσεων είναι προαιρετικοί

     

     

    Τεχνική περιγραφή παραμέτρων:

    • Διεπαφή Ethernet
      ⑴ ανταποκριθείτε στα πρότυπα: IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x και IEEE802.3ah
      ⑵ ποσοστό στοιχείων: 10Mbps, 100Mbps, 1000M μισό/σύνολο - διπλή αυτόματος-αντίληψη
      ⑶ συνδετήρας: Rj-45
      ⑷ UTP CAT5 ή CAT5E που συνδέει με rj-45, απόσταση μετάδοσης σε 100m.
    • Λιμένας ινών
      ⑴ συνδετήρας: ST, SC, FC
      ⑵ λειτουργούν μήκος κύματος: 850nm, 1310nm σε πολλαπλού τρόπου 1310nm, 1550nm στον ενιαίο τρόπο.
      ⑶ οπτικές ίνες: Πολλαπλού τρόπου: 50/125, 62.5/125, 100/140um
                                    Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125um
    • Βασικό εργασιακό περιβάλλον
      Λειτουργούντα Temp: 0~50℃
      Temp αποθήκευσης: -10~70℃
      Υγρασία: 5%~90% (non-condensing)
      Διάσταση (αυτόνομη): 156MM (W) *128MM (Δ) *32MM (Χ)
      Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 85VAC~265VAC ή -40VDC~-57VDC

       

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα