Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

LFP 10M/100M/1000M εσωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA, τύπος καρτών

LFP 10M/100M/1000M εσωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA, τύπος καρτών

    • LFP 10M / 100M / 1000M Media Converter Internal Power , Card Type
    • LFP 10M / 100M / 1000M Media Converter Internal Power , Card Type
  • LFP 10M / 100M / 1000M Media Converter Internal Power , Card Type

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: fiberroad
    Πιστοποίηση: CE
    Αριθμό μοντέλου: FR-1201s05-Ι

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Pls send request details
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υλικό: Σίδερο μήκος κύματος: 850nm/1310nm/1550nm
    οδηγημένοι λαμπτήρες δεικτών: 1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, ΔΎΝΑΜΗ Πρότυπο: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1d
    Διασκεδασμός δύναμης: 3W Υγρασία: 10/100/1000Mbps

    LFP 10M/εσωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA 100M/1000M, τύπος καρτών

     

     Μετατροπή μεταξύ της αυτόματος-προσαρμογής 10Base-τ, 100Base-TX ή 1000Base-τ και 1000Base-SX/LX, πλήρες
    διπλό σχέδιο 1000Mworking.
    •  Με την ευδιάκριτη λύση HIC, τσιπ χαμηλός-θερμοκρασία-ανόδου, καμία ανάγκη του συστήματος ψύξης, μείωση της ραδιοφωνικής μετάδοσης
    θύελλα.
    •  Με τη διάσημη ενότητα οπτικός-ηλεκτρονικός-ολοκλήρωσης εμπορικών σημάτων που παρέχει άριστοι οπτικός και ηλεκτρικός
    ιδιότητες για να εξασφαλίσει την αξιόπιστη μετάδοση στοιχείων και τη μακριά οικονομικά ενεργή ζωή.
    •  Ενισχυτικό φιλτράρισμα, διεύθυνση ραδιοφωνικής μετάδοσης αυτόματος-που μαθαίνουν και αυτόματος-που ενημερώνουν, και αποθήκευσης και μεταβίβασης
    λειτουργών μηχανισμός.
    •  Η ενισχυτική σύνδεση αποτυγχάνει σπάζοντας ινών περασμάτων (μπορεί να επιλεχτεί).
    •  Ενισχυτικός πλήρης-διπλός έλεγχος ροής ή ημιαμφίδρομο μοντέλο εργασίας πίσω πίεσης, μαζί με
    Αυτόματος-διαπραγμάτευση.
    •  Υποστήριξη αποθήκευσης και μεταβίβασης 2K, περικοπή-μέσω της έξοχης μετάδοσης πακέτων στοιχείων 9kbyte.
    •  Παροχή των λαμπτήρων δεικτών για την ηλεκτρικής και οπτικής σύνδεση σύνδεση-απώλειας, που εντοπίζει, δυναμική μετάδοση στοιχείων
    και πλήρης/ημιαμφίδρομος, ποσοστό στοιχείων.
    •  Με περισσότερο από 50.000 ώρες MTBF, που συμμορφώνονται με τις τηλεπικοινωνίες που λειτουργούν τα πρότυπα.
    •  Ενισχυτικός επιλέγοντας τους οπτικούς λιμένες από τη διπλή ίνα (ΚΚ), διπλή ίνα (SM), ενιαία ίνα (SM).

     

     

    Τεχνική παράμετρος:
    Μέθοδος προσπέλασης: 10/100/1000Mbps
    Μήκος κύματος:  850nm/1310nm/1550nm
    Πρότυπα:  IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1d
    Απόσταση: Διπλοί ΚΚ ινών: 550m
    Διπλή ίνα SM: 10/20/30 το /50/80Km,
    Ενιαία ίνα SM: 20/40/60 χλμ
    CAT5: 100m
    Μέθοδος μετατροπής:  Μετατροπή μέσων
    Χρονική καθυστέρηση:   <10us>
    ΤΖΙΤΖΙΦΑ:  <1>
    Λαμπτήρες δεικτών οδηγήσεων:  1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, ΔΎΝΑΜΗ
    Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: AC220 το /DC-48 (εσωτερική δύναμη)
    Διασκεδασμός δύναμης:  3W
    Λειτουργούσα θερμοκρασία:  0 ~ 50 ℃
    Υγρασία: 10/100/1000Mbps
    Θερμοκρασία αποθήκευσης: 5%~90%
    Υγρασία αποθήκευσης:  -40~ 70 ℃
    Διάσταση: μη-5%~90%

     

     

    Διαμορφώστε το αριθ.  Περιγραφή
    FR-1201s05-Ι  10/100/1000M πολλαπλού τρόπου 1310nm 550M
    FR-1201s20-Ι  10/100/1000M Single-mode 1310nm 20km
    FR-1201s40-Ι   10/100/1000M Single-mode 1310nm 40KM
    FR-1201sa20-Ι  Single-mode WDM 1310/1550nm 20km 10/100/1000M
    FR-1201sb20-Ι  Single-mode WDM 1550/1310nm 20km 10/100/1000M
    FR-1201sa40-Ι  Single-mode WDM 1310/1550nm 40km 10/100/1000M
    FR-1201sb40-Ι   Single-mode WDM 1550/1310nm 40km 10/100/1000M

     

    LFP 10M/100M/1000M εσωτερική δύναμη μετατροπέων MEDIA, τύπος καρτών

    Οποιαδήποτε QS, παρακαλώ ευγενικά έρχονται σε επαφή με με με, ευχαριστίες!

    CTC: Νανσύ

    Skype: nancyzhuyuanyuan

    Ε το mail:sales3@fiberroad.com.cn

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα