Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G Media Converter

10G SFP+ εύχρηστο Ethernet ZR SR LR ER υποστήριξης 10G μετατροπέων MEDIA ινών TP

10G SFP+ εύχρηστο Ethernet ZR SR LR ER υποστήριξης 10G μετατροπέων MEDIA ινών TP

    • 10G SFP+ to TP Manageable Ethernet Fiber Media Converter Support 10G SR LR ER ZR
    • 10G SFP+ to TP Manageable Ethernet Fiber Media Converter Support 10G SR LR ER ZR
    • 10G SFP+ to TP Manageable Ethernet Fiber Media Converter Support 10G SR LR ER ZR
  • 10G SFP+ to TP Manageable Ethernet Fiber Media Converter Support 10G SR LR ER ZR

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: Fiberroad
    Πιστοποίηση: CE SGS FCC ISO9000
    Αριθμό μοντέλου: FR-6601r-SFP

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
    Τιμή: Pls send request details
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Θύρα: 10G βάση-τ, 10G βάση-Χ Μήκος πλαισίων: 18000Bytes
    MTBF: 56000hours Αποθήκευση Tem.: -40~ 70 ℃
    Υγρασία: 5%~90% OperateTemp.: 0 ~ 50 ℃

    10G εύχρηστο ZR SR LR ER υποστήριξης 10G επαναληπτών μετατροπέων 3R MEDIA ινών Ethernet

     

    10G ο εύχρηστος μετατροπέας MEDIA ινών Ethernet μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην 16-αυλάκωση που το πολυσύνθετο σύστημα διαχείρισης είναι ένας εξοπλισμός μετάδοσης Ethernet και SDH, υπηρεσίες υποστήριξης mutiple συμπεριλαμβανομένης της διοικούμενης κάρτας μετατροπέων μέσων, της κάρτας μετατροπής καρτών μετατροπέων OEO, προστασίας 1+1, κάρτα CWDM/DWDM MUX/DEMUX, κ.λπ., πρωτόκολλα υποστηρίξεων όπως το SNMP, τον ΙΣΤΌ, την ΚΟΝΣΌΛΑ και TELNET, με μια ισχυρή διοικητική λειτουργία, και λειτουργεί εύκολα για να καλύψει την απαίτηση του διαφορετικού πελάτη.

     

    10G SFP+ εύχρηστο Ethernet ZR SR LR ER υποστήριξης 10G μετατροπέων MEDIA ινών TP10G SFP+ εύχρηστο Ethernet ZR SR LR ER υποστήριξης 10G μετατροπέων MEDIA ινών TP

    10G SFP+ εύχρηστο Ethernet ZR SR LR ER υποστήριξης 10G μετατροπέων MEDIA ινών TP

     

    Κύρια χαρακτηριστικά

    • Ενισχυτικό σύνολο 10G - διπλό
    • Υποστήριξη αυτόματος-MDI/MDIX
    • Ενισχυτικό 10Gbase-τ σε 10Gbase-SR/LR/ER/ZR
    • 3R λειτουργία, σταθερή μετάδοση στοιχείων
    • Σύντομος χρόνος καθυστέρησης όταν διαφανής μετάδοση
    • Ενισχυτικό τεράστιο πλαίσιο
    • Ενισχυτικό μήκος μετάδοσης του καλωδίου δικτύων RJ45
    • Ενισχυτική λειτουργία DMI (διαγνωστική διεπαφή ελέγχου) των οπτικών πομποδεκτών
    • Υποστήριξη 850nm, μήκος κύματος 1310nm, 1550nm και DWDM/CWDM που κυβερνιέται από ITUT
    • Υποστήριξη Loopback, ακριβώς που εντοπίζει την αποτυχία, κατάλληλη για τη δοκιμή συνδέσεων
    • Οικονομική διοικητική λειτουργία μέσα στο εύρος ζώνης
    • Με την ισχυρή λειτουργία διαχείρισης δικτύου (Ιστός, SNMP, κονσόλα), τον ενισχυτικούς ΙΣΤΌ και το SNMP
    • Ενισχυτικό καυτό βούλωμα
    • Εύκολη εγκατάσταση με τους δείκτες των πλήρων οδηγήσεων για την κατάσταση εργασίας
    • Ενισχυτικά πλαίσια 2U 16 αυλακώσεις και αυτόνομη χρήση

     

    Προδιαγραφή

    Τεχνική παράμετρος

    Μέθοδος προσπέλασης

    1X10G βάση-τ

    1X10G βάση-Χ

    Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
    Μήκος πλαισίων Fowarding 18000 ψηφιολέξεις
    Απαίτηση δύναμης DC5V, 1A

    Διασκεδασμός δύναμης

    <12w>

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0 ~ 50 ℃

    Υγρασία

    5%~90%

    Θερμοκρασία αποθήκευσης

    -40~ 70 ℃

    MTBF 56000 ώρες

    Περίφραξη

    Μέταλλο

     

     

    Διαταγή των πληροφοριών

    P/N

    Περιγραφή

    Παρατήρηση

    FR-6601r-SFP+

    10G μακρινός αυτόνομος μετατροπέων μέσων

    SFP σε RJ45

    FR-6601r-XFP

    10G μακρινός αυτόνομος μετατροπέων μέσων

    XFP σε RJ45

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα