Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G Media Converter

XFP σε XFP διοικητικό CWDM DWDM μήκος κύματος επαναληπτών 10G μετατροπέων οπτικής ίνας

XFP σε XFP διοικητικό CWDM DWDM μήκος κύματος επαναληπτών 10G μετατροπέων οπτικής ίνας

    • Optical Fiber Converter Repeater 10G XFP to XFP Management CWDM DWDM Wavelength
    • Optical Fiber Converter Repeater 10G XFP to XFP Management CWDM DWDM Wavelength
    • Optical Fiber Converter Repeater 10G XFP to XFP Management CWDM DWDM Wavelength
  • Optical Fiber Converter Repeater 10G XFP to XFP Management CWDM DWDM Wavelength

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
    Μάρκα: Fiberroad
    Πιστοποίηση: ISO9000, CE, FCC, RoHS
    Αριθμό μοντέλου: FR-6603r-ΧΧ

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1PC
    Τιμή: Pls send request details
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Interface Τύπος: XFP σε XFP Δίκτυο Mgmt: ΙΣΤΟΣ, SNMP
    MTBF: 65000Hours Διασκεδασμός δύναμης: <15w>
    Λειτουργήστε Temp.: 0 ~ 50 ℃ Διάσταση: 156 (W) ×128 (Δ) ×32 (Χ) ΧΙΛ.

    XFP σε XFP διοικητικό CWDM DWDM μήκος κύματος επαναληπτών 10G μετατροπέων οπτικής ίνας

     

    επαναλήπτης μετατροπέων 10G XFP σε XFP χρησιμοποιεί την οπτικός-ενέργεια-οπτική αρχή μετατροπής για να πραγματοποιήσει την αναγέννηση οπτικών σημάτων, διευκόλυνση της ενίσχυσης και της αναγέννησης οπτικών σημάτων, και τη μετατροπή μήκους κύματος, με χονδροειδές/πυκνό να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος μαζί στην πραγματοποιημένη WDM μετάδοση. Είναι τώρα δυνατό να βελτιωθεί γρήγορα η ικανότητα επικοινωνίας, να επεκτείνει το εύρος ζώνης στο παρόν δίκτυο, χρησιμοποιώντας τις χαμηλού κόστους, υψηλές οικονομικώς αποδοτικές λύσεις για να διαχειριστεί και να τρέξει το σύστημα, εύκολη λειτουργία.

     

    Κύρια χαρακτηριστικά

    • Υποστήριξη XFP σε XFP
    • Υποστήριξη SONET OC192, SDH STM-64,10G ΩΧΡΌ, τοπικό LAN 10G, μάγισσα 255/237 του τοπικού LAN έξω-2,10G ONT κωδικοποίηση FEC, κανάλι ινών 10G, 10G POS
    • Υποστήριξη 10Gbase-SR/LR σε 10Gbase-SR/LR
    • Υποστήριξη 9.95Gbps~11.32Gbps
    • Σύντομος χρόνος καθυστέρησης όταν διαφανής μετάδοση
    • Ενισχυτικό τεράστιο πλαίσιο
    • Ενισχυτική λειτουργία DMI (διαγνωστική διεπαφή ελέγχου) των οπτικών πομποδεκτών
    • Υποστήριξη 850nm, μήκος κύματος 1310nm, 1550nm και DWDM/CWDM που κυβερνιέται από ITUT
    • Με την ισχυρή λειτουργία διαχείρισης δικτύου, τον ενισχυτικούς ΙΣΤΟ και το SNMP
    • Ενισχυτικό καυτό βούλωμα
    • Εύκολη εγκατάσταση με τους δείκτες των πλήρων οδηγήσεων για την κατάσταση εργασίας
    • Ενισχυτικά πλαίσια 2U 16 αυλακώσεις και αυτόνομα πλαίσια. Τα αυτόνομα πλαίσια με την εσωτερική ειδική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος επικοινωνίας, πλαίσια υποστηρίζουν τη διπλή περιττή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (λειτουργία υποστήριξης OLP)

    XFP σε XFP διοικητικό CWDM DWDM μήκος κύματος επαναληπτών 10G μετατροπέων οπτικής ίνας

    Προδιαγραφή

    Τεχνική παράμετρος
    Τύπος διεπαφών XFP σε XFP
    Ταχύτητα μετάδοσης 9.95Gb/s-11.32Gb/s
    Πρωτόκολλα SONET OC-192, SDH STM-64 (9.95GBPS)
    10G ΩΧΡΟΣ (10Gbps)
    10G τοπικό LAN (10.31Gbps)
    OTN ΈΞΩ-2 (G.709) (10.70GBPS)
    10G τοπικό LAN με τη 255/237 κωδικοποίηση FEC (11.09Gbps)
    10G κανάλι ινών (11.32Gbps)
    10G POS
    Απόσταση μετάδοσης Ενότητα XFP: μέχρι 80Km
    Μέγιστο πακέτο 14,880,950/S
    Αποστολή του μήκους πλαισίων Κανένας περιορισμός μεγέθους πλαισίων
    Απαίτηση δύναμης Ράφι-mountable: AC85~220V ή συνεχές ρεύμα 48V
    Αυτόνομος: AC110~220V ή συνεχές ρεύμα 48V
    Κατανάλωση ισχύος: Πλήρης-φορτίο <15W
    Περιβάλλον εργασίας Λειτουργούντα Temp: 0~ 50 ℃
    Temp αποθήκευσης: -10~ 70 ℃
    Υγρασία: 5%~90% (non-condensing)
    Διάσταση Αυτόνομος: 156mm (ψ) × 128mm (δ) × 32mm (η)
    Κάρτα: 115mm (ψ) × 78mm (δ)

     

    Διαταγή των πληροφοριών

    P/N Περιγραφή Παρατηρήσεις
    FR-6603r-ΧΧ μετατροπέας 10G OEO  XFP ΣΕ XFP
    FR-6603-ΧΧ κάρτα μετατροπέων 10G OEO XFP ΣΕ XFP

     

    XFP σε XFP διοικητικό CWDM DWDM μήκος κύματος επαναληπτών 10G μετατροπέων οπτικής ίναςXFP σε XFP διοικητικό CWDM DWDM μήκος κύματος επαναληπτών 10G μετατροπέων οπτικής ίνας

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα