Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕΞΩ οπτική μονάδα αναμεταδοτών

Single-mode ΈΞΩ οπτική μονάδα αναμεταδοτών Sc, FTTH 4 × το???????? τοπικό LAN PON ONU για τις τηλεπικοινωνίες

Single-mode ΈΞΩ οπτική μονάδα αναμεταδοτών Sc, FTTH 4 × το???????? τοπικό LAN PON ONU για τις τηλεπικοινωνίες

    • SC single-mode OTU Optical Transponder Unit , FTTH 4 × FE LAN PON ONU For Telecom
    • SC single-mode OTU Optical Transponder Unit , FTTH 4 × FE LAN PON ONU For Telecom
  • SC single-mode OTU Optical Transponder Unit , FTTH 4 × FE LAN PON ONU For Telecom

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
    Μάρκα: Fiberroad
    Πιστοποίηση: CE FCC ISO9000 SGS
    Αριθμό μοντέλου: FR-ONU04F

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Pls send request details
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
    Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Διάσταση: 160mm*115mm*32mm (length*width*height) οπτική διεπαφή: SC CONNECTOR
    DC τροφοδοτικό: +12V, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης ρεύμα-συνεχές ρεύμα μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx 1490nm
    Προς τα πάνω διεπαφή PON: 1 διεπαφή EPON, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, συμμετρικά 1.25 GBP Διακόπτης δύναμης: 1

    Sc single-mode Gepon Onu, FTTH 4 × το???????? τοπικό LAN PON ONU για τις τηλεπικοινωνίες

     

     

    4*FE ONU είναι μια ευρυζωνική τελική συσκευή EPON που σχεδιάζεται για την πραγματοποίηση του αιτήματος FTTH των χειριστών τηλεπικοινωνιών, της πρόσβασης Διαδικτύου των ανθρώπων SOHO και του αιτήματος ανακαίνισης της υποδομής EPON+EOC των επιχειρήσεων ραδιοφωνικής μετάδοσης & TV. Αυτό το προϊόν βασίζει στη σταθερή και ώριμη τεχνολογία Gigabit EPON, η οποία έχει την αναλογία υψηλής επίδοσης/τιμή, και την τεχνολογία του στρώματος 2 διακόπτης Ethernet επίσης. Είναι ιδιαίτερα αξιόπιστο και εύκολο να διατηρήσει, με εγγυημένο QoS. Και είναι πλήρως υποχωρητικό στους τεχνικούς κανονισμούς όπως IEEE802.3ah και η τεχνική απαίτηση του εξοπλισμού EPON (V2.1) από τη China Telecom.

     

    Κύρια χαρακτηριστικά

     

     

    • Plug and play, χαρακτηριστικά γνωρίσματα αυτόματος-που ανιχνεύουν, αυτόματος-διαμόρφωση, και αυτόματη βελτίωση υλικολογισμικού, κ.λπ.
    • Ενσωματωμένες μακρινές διαμόρφωση OAM και λειτουργία συντήρησης.
    • Πλούσιες λειτουργίες QinQ VLAN υποστήριξης και να κατασκοπεύσει IGMP πολλαπλής διανομής χαρακτηριστικά γνωρίσματα.
    • Οι λειτουργίες όπως το διαγνωστικό έλεγχο πομποδεκτών, συσκευή αποστολής σημάτων θέτουν εκτός λειτουργίας, κ.λπ.
    • Πλήρως συμβατότητα με OLT βασισμένη σε Broadcom/PMC/Cortina chipset.
    • Πλήρης non-blocking μετατροπή ταχύτητας.
    • 1K πίνακας διευθύνσεων της MAC.
    • ταυτότητα 64 μεγάλης έκτασης VLAN
    • Υποστήριξη QinQ VLAN, 1:1 VLAN, επαναχρησιμοποίηση VLAN, κορμός VLAN, κ.λπ.
    • Ενσωματωμένος έλεγχος λιμένων, λιμένας που αντανακλούν, ποσοστό λιμένων που περιορίζουν, λιμένας SLA, κ.λπ.
    • Αυτόματη ανίχνευση πολικότητας υποστήριξης των λιμένων Ethernet (ΑΥΤΟΜΑΤΟ MDIX).
    • Ενσωματωμένο IEEE802.1p QoS με τέσσερις σειρές αναμονής προτεραιότητας επιπέδων.
    • Υποστήριξη IPv4 IGMP που κατασκοπεύει και να κατασκοπεύσει IPv6 MLD

    Προδιαγραφή

     

    Τεχνικά στοιχεία

    Περιγραφή

    Προς τα πάνω διεπαφή PON

    1 διεπαφή EPON, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, συμμετρικά 1,25 GBP

    Μήκος κύματος

    Tx 1310nm, Rx 1490nm

    Οπτική διεπαφή

    Συνδετήρας Sc

    Προς τα κάτω διεπαφή τοπικού LAN

    4 αυτόματες προσαρμοστικές Ethernet διεπαφές 10/100Mbps, σύνολο - διπλό/ημιαμφίδρομο, συνδετήρες RJ45

    Δείκτες

    6 δείκτες, για τη θέση της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, λιμένα PON και 4 λιμένων ethernet.

    Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος

    +12V, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης ρεύμα-συνεχές ρεύμα

    Διακόπτης δύναμης

     1

    Κατανάλωση ισχύος

    ≤5W

    Λειτουργών όρος

    Λειτουργούντα temp: -25~+55℃ 
    Λειτουργούσα υγρασία: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)

    Αποθήκευση του όρου

    Αποθήκευση temp: -30~+60℃ 
    Αποθήκευση της υγρασίας: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)

    Διάσταση

    160mm*115mm*32mm (length*width*height)

    Καθαρό βάρος

    0.25Kg

     

    Διαταγή των πληροφοριών

     

    Όνομα προϊόντων

    Περιγραφή προϊόντων

    FR-ONU04F

    1*EPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, Sc), 4*10/100Base-T, 12V

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα