Αρχική Σελίδα Προϊόνταο διακόπτης οπτικών ινών

Πλήρης - διπλή αλλαγή οπτικών ινών 8 λιμένων στο λιμένα RJ45 με VLAN και QoS

Πλήρης - διπλή αλλαγή οπτικών ινών 8 λιμένων στο λιμένα RJ45 με VLAN και QoS

Full Duplex 8 Ports Fiber Optic Switch to RJ45 Port  with  VLAN and QoS

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE,FCC,SGS,ISO9000
Αριθμό μοντέλου: FR-sw8gf1gt-SFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Πρόοδος 100% T/T, Western Union, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: διακόπτης οπτικής ίνας Τρόπος:: Ενιαίος τρόπος, πολυ τρόπος
Ποσοστό στοιχείων:: 10/100/1000Mbps Έλεγχος ροής:: Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος
Μήκος κύματος:: 850nm/1310nm/1550nm Διαστάσεις: 37 (υψηλό) ×130 (πλάτος) ×110 (μήκος) χιλ.

Πλήρης - διπλές 8 αλλαγές οπτικών ινών λιμένων στο λιμένα RJ45 με VLAN και QoS
 
 
Ο διακόπτης οπτικής ίνας FR-G08S1T Gigabit Ethernet έχει οκτώ υποδοχές 1000M SFP και ένα λιμένες 10/100/1000M UTP. Ο πελάτης μπορεί να επιλέξει τη διαφορετική ενότητα 1000M SFP όπως η απαίτησή του, όπως η πολλαπλού τρόπου ή Singlemode, ενιαία ίνα ή διπλά Singlemode 20100km κ.λπ. ινών και. Το προϊόν κατέχεται της σταθερής απόδοσης, της άριστης ποιότητας και της λογικής τιμής. Ισχύει στη χρήση στην κατασκευή του δικτύου Ethernet οπτικής ίνας.
 
 
Κύρια χαρακτηριστικά:
  • 8 οι υποδοχές SFP με 1 RJ45 διασυνδέουν προαιρετικό.
  • Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης υποστηρίζει τους λιμένες UTP στο αυτοκίνητο 10/100/1000M και το σύνολο - διπλό/ημιαμφίδρομο.
  • Η αυλάκωση SFP υποστηρίζει 1000M και το σύνολο - διπλός τρόπος.
  • Υποστηρίζει τον έλεγχο ροής και την προστασία θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης.
  • Υποστηρίξεις VLAN και QoS.
  • Υποστηρίζει το ανώτατο πλαίσιο 1632 ψηφιολέξεων. 
  • Είναι χαμηλής ισχύος καταναλώνει (10W), χαμηλή θερμότητα, και καλή αξιοπιστία

Προδιαγραφές:

 

 

Λειτουργούντα πρότυπα 

IEEE802.3/u/z/ab, 10Base-τ, 100Base-τ, 1000Base-τ και 1000Base-Χ.

Πίνακας διευθύνσεων της MAC

8K

Μνήμη απομονωτών πλαισίων

1MKb

Ικανότητα μετατροπής

20G

Συνδετήρας

UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps

 Αυλάκωση SFP: 1000Mbps

Καλώδιο

UTP: Cat.5 ή 6 UTP (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

 Πολλαπλού τρόπου ίνα: 50/125,62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 224/550m)

 Singlemode ίνα: 8/125,8.7/125,9/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 10~100 χλμ)

Έλεγχος ροής

Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: έλεγχος ροής πίσω πίεσης

Οδηγήσεις

PWR, σύνδεση SFP1/νόμος, σύνδεση SFP2/νόμος, σύνδεση SFP3/νόμος, σύνδεση SFP4/νόμος, 

SFP5 σύνδεση/νόμος, σύνδεση SFP6/νόμος, σύνδεση SFP7/νόμος, σύνδεση SFP8/νόμος  TP Lin/νόμος, TP FDX.

Απαίτηση δύναμης

AC220V (100-240V), 50~60Hz  Συνεχές ρεύμα: 5V, 3A

Περιβαλλοντική θερμοκρασία

0 ~ +50℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-20 ~ + 70 ℃

Υγρασία

5% ~ 90% 

Διαστάσεις

37 (υψηλό) ×130 (πλάτος) ×110 (μήκος) χιλ.

 

 

Διαταγή των πληροφοριών:

 

 

P/N Περιγραφή
FR-sw8gf1gt-SFP 1-λιμένας 10/100/1000Base-Tx και διακόπτης ινών 1000Base-Fx 8-λιμένων

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα