Αρχική Σελίδα Προϊόνταο διακόπτης οπτικών ινών

Διοικούμενος διακόπτης 8 λιμένας 100/λιμένας 1000Base-Tx οπτικών ινών και 2-Χ SFP

Διοικούμενος διακόπτης 8 λιμένας 100/λιμένας 1000Base-Tx οπτικών ινών και 2-Χ SFP

Managed Fiber Optic Switch 8 Port  100 / 1000Base-Tx and 2-X SFP Port

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE,FCC,SGS,ISO9000
Αριθμό μοντέλου: FR-sw2gf8gtm-SFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Πρόοδος 100% T/T, Western Union, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: διακόπτης οπτικής ίνας Τρόπος:: Ενιαίος τρόπος, πολυ τρόπος
Ποσοστό στοιχείων:: 10/100/1000Mbps Έλεγχος ροής:: Πλήρης - διπλός, ημιαμφίδρομος
Μήκος κύματος:: 850nm/1310nm/1550nm Διεύθυνση της MAC: 8K

Η διοικούμενη οπτική ίνα μεταστρέφει 8 το λιμένα 100/λιμένας 1000Base-Tx και 2-Χ SFP
 
 

Οι επιχειρηματικοί διακόπτες διακοπτών είναι πλήρεις διακόπτες Gigabit L2. Οι διακόπτες χρησιμοποιούν το υλικό εξεχουσών θέσεων και fiberroad το λογισμικό πλατφορμών λειτουργικών συστημάτων (TOS) για να παρέχουν την υψηλής απόδοσης πρόσβαση και τη συνάθροιση σε ένα δίκτυο επιχειρηματικών πανεπιστημιουπόλεων. Οι διακόπτες ενσωματώνουν πολλές προηγμένες τεχνολογίες από την άποψη της αξιοπιστίας, της ασφάλειας, και της ενέργειας - αποταμίευση. Υιοθετεί τα απλά και κατάλληλα μέσα της εγκατάστασης και της συντήρησης για να μειώσει το κόστος OAM των πελατών και να βοηθήσει τους επιχειρηματικούς πελάτες να χτίσουν ένα δίκτυο ΤΠ επόμενης γενιάς.

 
 
Κύρια χαρακτηριστικά:
 
Περιεκτικοί πολιτικές QoS και μηχανισμοί ασφάλειας
Οι διακόπτες ταξινομούν τη σύνθετη κυκλοφορία βασισμένη στις πληροφορίες πακέτων όπως tuple 5, η προτίμηση IP, ToS, DSCP, ο τύπος πρωτοκόλλου IP, ο τύπος ICMP, και το μαρούλι. Κάθε λιμένας υποστηρίζει οκτώ σειρές αναμονής προτεραιότητας και την πολλαπλάσια σειρά αναμονής σχεδιάζοντας τους αλγορίθμους, όπως WRR, SP, WRR+SP. Μαζί, αυτά τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα εξασφαλίζουν την υψηλής ποιότητας φωνή, το βίντεο, και τις υπηρεσίες δεδομένων.
 
Οι διακόπτες παρέχουν τα πολλαπλάσια μέτρα ασφάλειας για να υπερασπίσουν ενάντια στην άρνηση των επιθέσεων του (DoS) υπηρεσιών, καθώς επίσης και των επιθέσεων ενάντια στα δίκτυα ή τους μεμονωμένους χρήστες. Οι τύποι επίθεσης DOS περιλαμβάνουν τις επιθέσεις πλημμυρών SYN, τις επιθέσεις εδάφους, τις επιθέσεις Smurf, και τις επιθέσεις πλημμυρών ICMP. Οι επιθέσεις στα δίκτυα αναφέρονται στις επιθέσεις STP BPDU/root. Οι επιθέσεις στους χρήστες περιλαμβάνουν τις ψευδείς επιθέσεις κεντρικών υπολογιστών DHCP, τις άτομο--ο-μέσες επιθέσεις, τις επιθέσεις υποκρισίας IP/MAC, και τις επιθέσεις πλημμυρών αιτήματος DHCP. Οι επιθέσεις DOS που αλλάζουν τον τομέα CHADDR στα πακέτα DHCP είναι ένας άλλος τύπος επίθεσης που στοχεύει στους χρήστες.
 
Ισχυρή υποστήριξη για τις υπηρεσίες
Οι διακόπτες υποστηρίζουν IGMP να κατασκοπεύσουν v1/v2/v3, φίλτρο IGMP, γρήγορη άδεια IGMP, και πληρεξούσιο IGMP. Η αντένσταση καλώδιο-ταχύτητας υποστηρίξεων S3500 των πολλαπλής διανομής πακέτων μεταξύ VLANs, πολλαπλής διανομής εξισορρόπηση φορτίων μεταξύ των διεπαφών μελών ενός κορμού, και των ελέγξιμων πολλαπλής διανομής, συνανμένος απαιτήσεων για IPTV και άλλων πολλαπλής διανομής υπηρεσιών.
 
Διατήρηση της ενέργειας, και χαμηλή ακτινοβολία
Οι διακόπτες χρησιμοποιούν ένα σχέδιο ολοκληρωμένων κυκλωμάτων εξοικονόμησης ενέργειας για να εξασφαλίσουν ακόμη και διασκεδασμό θερμότητας. Οι μη απασχόλησης λιμένες μπορούν να εισαγάγουν έναν τρόπο ύπνου για να μειώσουν περαιτέρω την κατανάλωση ισχύος. Η ακτινοβολία που παράγεται από τους διακόπτες είναι μέσα στην τυποποιημένη σειρά για τις ηλεκτρικές συσκευές και δεν προκαλεί καμία ζημιά στο ανθρώπινο σώμα.
 
Εύκολες επέκταση και συντήρηση ελεύθερες
Υποστηρίζει το SNMP v1/v2c και παρέχει τις εύκαμπτες μεθόδους για τις συσκευές. Οι χρήστες μπορούν να διαχειριστούν τους διακόπτες χρησιμοποιώντας το CLI και τον Ιστό NMS.
 

Προδιαγραφές:

 

Σταθερός λιμένας

Λιμένες βάση-τ 8*10/100/1000

Λιμένες 2*1000 βάση-Χ SFP

Ικανότητα μετατροπής

≥20Gbps

Πακέτο που διαβιβάζει την ικανότητα

15Mpps

Διαστάσεις

280 (Λ) *180 (W) *44 (Χ) ΧΙΛ.

Βάρος

<2kg>

Κατανάλωση ισχύος

<10w>

 

 

Πρότυπα

IEEE 802.3ad, συνάθροιση συνδέσεων

IEEE 802,3, 10BASE-Τ

IEEE 802.3u, 100 βάση-TX

IEEE 802.3ab, 1000 βάση-τ

IEEE 802.3z, 1000 βάση-Χ

IEEE 802.3x, έλεγχος ροής Ethernet

IEEE 802.3az, EEE (ενέργεια αποδοτικό Ethernet)

IEEE 802.1AB-2005, LLDP (πρωτόκολλο ανακαλύψεων στρώματος συνδέσεων)

IEEE 802.1d, μέτρηση - πρωτόκολλο δέντρων

IEEE 802.1w, γρήγορη μέτρηση - πρωτόκολλο δέντρων

IEEE 802.1q, VLAN

IEEE 802.1p, QoS

Διεύθυνση της MAC

8K διευθύνσεις της MAC 

Διεύθυνση της MAC που μαθαίνει και που γερνά

VLAN

4K VLANs 

Λιμένας-βασισμένο VLANs

Φωνή VLAN

Μέτρηση - δέντρο

STP (που εκτείνεται - πρωτόκολλο δέντρων)

RSTP (γρήγορη μέτρηση - πρωτόκολλο δέντρων)

Συνάθροιση συνδέσεων

Ανώτατες 8 ομάδες συνάθροισης, κάθε μια υποστηρίζουν 8 λιμένες

Στατική συνάθροιση και δυναμική συνάθροιση

Να αντανακλάσει λιμένων

Πολύς--ένα να αντανακλάσει λιμένων

Πολλαπλής διανομής

IGMP να κατασκοπεύσει v1/v2/v3 και γρήγορη άδεια IGMP

QoS

Ποσοστό που περιορίζει στα πακέτα που στέλνονται και που παραλαμβάνονται από μια διεπαφή

Οκτώ σειρές αναμονής σε κάθε λιμένα

WRR, SP, σειρά αναμονής WRR+SP που σχεδιάζει τους αλγορίθμους

Παρατήρηση της προτεραιότητας 802.1p και της προτεραιότητας DSCP

Ποσοστό που περιορίζει σε κάθε σειρά αναμονής και κυκλοφορία που διαμορφώνουν στους λιμένες

Ασφάλεια

Υπεράσπιση επίθεσης DOS, ARP υπεράσπιση επίθεσης, και υπεράσπιση επίθεσης ICMP

Απομόνωση λιμένων

Διαχείριση προνομίου χρηστών και προστασία κωδικού πρόσβασης

Διαχείριση και συντήρηση

SNMP v1/v2c

Μακρινές διαμόρφωση και συντήρηση που χρησιμοποιούν Telnet

Ιστός NMS

Κούτσουρα συστημάτων και συναγερμοί των διαφορετικών επιπέδων

 

Διαταγή των πληροφοριών:

 

P/N

Περιγραφή

FR-sw2gf8gtm-SFP

Διοικούμενος διακόπτης ινών λιμένων βάση-τ +2*1000 βάση-Χ SFP 8*10/100/1000 λιμένες

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα