Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ενότητα πομποδεκτών

Διπλός ενιαίος τρόπος 1550NM ενότητας πομποδεκτών LC XFP 10G 40KM οπτικός

Διπλός ενιαίος τρόπος 1550NM ενότητας πομποδεκτών LC XFP 10G 40KM οπτικός

LC XFP 10G 40KM Optical Transceiver Module Duplex Single Mode 1550nm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE SGS FCC ISO9000
Αριθμό μοντέλου: Fx-cxx96-40

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Εγγύηση: 3 χρόνια Απόσταση: 40 km
οπτική διεπαφή: LC Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10Gbps
Τύπος Πακέτου: xfp μήκος κύματος: 155nm

Διπλή ενότητα πομποδεκτών ινών LC οπτική, συμβατοί δρομολογητές διακοπτών Huawei

 

10G pluggable XFP είναι ενότητες σημαντικές τυποποιημένες πρωτοκόλλου οπτικές πομποδεκτών. Η πολλών πηγών προδιαγραφή του (MSA) συμφωνίας XFP άμεσα από την καθορισμένη διεπαφή κυκλωμάτων XFI διεπαφή, συναντά πλήρως το οπτικό δίκτυο μετάδοσης SDH απαιτήσεις ο-C192/STM-64 ποσοστού 9953,28 MBIT/s. 10.3Gbps η ενότητα κατηγορίας ρυθμού μεταφοράς παρέχει ότι το παραδοσιακό τοπικό LAN Ethernet μπορεί μόνο να χρησιμοποιηθεί για να ξεφορτωθεί μια σειρά των περιορισμών, και να επιτρέψει την εφαρμογή για να επεκταθεί η σειρά του τοπικού LAN Ethernet και ΩΧΡΌΣ.

Διπλός ενιαίος τρόπος 1550NM ενότητας πομποδεκτών LC XFP 10G 40KM οπτικός

Κύρια χαρακτηριστικά

  • Ρυθμός μεταφοράς 9.953Gbps ~ 10.3Gbps
  • Τυποποιημένη συσκευασία XFP
  • Διπλός τύπος LC, σύμφωνα με τυποποιημένο καυτός-pluggable MSA
  • Κατηγορία 1 κατηγορίας λέιζερ λέιζερ
  • Ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες υποστηρίξεων
  • Υποστήριξη 300m απόσταση μετάδοσης ~ 80km
  • Full Metal Jacket που προστατεύει την ηλεκτρομαγνητική παρέμβαση
  • Μήκος κύματος 850nm, 1310nm, 1550nm, CWDM, μήκος κύματος DWDM
  • Ευρεία συμβατότητα (συμβατή με τη Cisco, δρομολογητές διακοπτών Huawei)

 

Εφαρμογή

PDH, SDH, SONET, Ethernet, κανάλι ινών

 

Όλοι οι πομποδέκτες ινών μας είναι 100% συμβατά με σημαντικά εμπορικά σήματα όπως τη Cisco, Huawei, το άκρο, το HP, Finisar, Broadcom, χυτήριο, τη Alcatel, δ-σύνδεση, Enterasys, Netgear, ιουνίπερος, Nortel, Linksys, που συνδέονται, Zyxel, τη Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-λαμπρές, κ.λπ.

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός μερών

Ποσοστό στοιχείων

Προσιτότητα

Μήκος κύματος αριθ.

TX (dBm)

RX (dBm)

Fx-8596-3

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-7~-1

<-11, ΚΑΡΦΙΤΣΑ

Fx-1396-20

10Gbps

20km

1310nm DFB

-6~0

<-15, ΚΑΡΦΙΤΣΑ

Fx-1596-40

10Gbps

40km

1550nm δροσισμένο EML

-1~3

<-16, ΚΑΡΦΙΤΣΑ

Fx-1596-80

10Gbps

80KM

1550nm δροσισμένο EML

0~4

<-12, APD

Fx-xx96-40

10Gbps

40km

Δροσισμένο CWDM EML

-1~+3

<-16, ΚΑΡΦΙΤΣΑ

Fx-xx96-80

10Gbps

80KM

Δροσισμένο CWDM EML

0~4

<-24, APD

Fx-cxx96-40

10Gbps

40km

Δροσισμένο DWDM EML

-1~+3

<-16, ΚΑΡΦΙΤΣΑ

Fx-cxx96-80

10Gbps

80KM

Δροσισμένο DWDM EML

0~4

<-24, APD

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα