Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G Media Converter

8.5 στον αναμεταδότη καρτών μετατροπέων ινών πολυ-ποσοστού 11.7Gbps SFP+ σε SFP+ με Loopback και 3R

8.5 στον αναμεταδότη καρτών μετατροπέων ινών πολυ-ποσοστού 11.7Gbps SFP+ σε SFP+ με Loopback και 3R

8.5 to 11.7Gbps Multi-rate Fiber Converter Card SFP+ to SFP+ Transponder with Loopback and 3R

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: FiberRoad
Πιστοποίηση: ISO9001, CE, FCC, RoHS
Αριθμό μοντέλου: FR-6604r-SS

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1PC
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Interface Τύπος: SFP+ SFP+ Διασκεδασμός δύναμης: Πλήρης-Load<15W
μήκος κύματος: 850nm, 1310nm, 1550nm, DWDM, CWDM 3R λειτουργία: Η υποστήριξη Reamplify, αναδιαμορφώνει, ξαναρυθμίζει
Ποσοστό: 8.5Gbps~11.7Gbps Λειτουργήστε Temp.: 0 ~ 50 ℃

8.5 στον αναμεταδότη καρτών μετατροπέων ινών πολυ-ποσοστού 11.7Gbps SFP+ σε SFP+ με Loopback και 3R

 

η κάρτα μετατροπέων 8.5~11.7G OEO (επαναλήπτης 3R) είναι σύνδεση μεταξύ ίνα στην ίνα της λειτουργίας εξοπλισμού 10Gbps ως μετατροπέας μέσων ινών, ή ως επαναλήπτης ινών για τη μεγάλης απόστασης μετάδοση. Η κάρτα μετατροπέων OEO είναι οπτικός-ενέργεια-οπτική για τη σπονδυλική στήλη δικτύων (SAN, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ), υποστήριξη SDH/SONET STM-64/oc-192, κανάλι ινών 10G, 10G Ethernet που εφαρμόζεται στο δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, εργαστήριο Ε&Α, κέντρο δεδομένων για να κάνει 1310nm/1550nm/CWDM/DWDM την οπτική μετατροπή μήκους κύματος.

 

Τα 8,5 στην κάρτα μετατροπέων ινών 11.7Gbps 3R υποστηρίζουν τα πλαίσια 2U 16 αυλακώσεις και αυτόνομη χρήση, με το πολυ SNMP πρόσβασης διαχείρισης δικτύου, τον ΙΣΤΌ, την ΚΟΝΣΌΛΑ και TELNET και μπορούν να λειτουργήσουν εύκολα για να καλύψουν τη διαφορετική απαίτηση του πελάτη.

8.5 στον αναμεταδότη καρτών μετατροπέων ινών πολυ-ποσοστού 11.7Gbps SFP+ σε SFP+ με Loopback και 3R8.5 στον αναμεταδότη καρτών μετατροπέων ινών πολυ-ποσοστού 11.7Gbps SFP+ σε SFP+ με Loopback και 3R

Κύρια χαρακτηριστικά

  • Υποστήριξη SFP+ σε SFP+ (SFP+ σε XFP, XFP σε XFP προαιρετικά)
  • Υποστήριξη 10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM σε 10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM
  • Υποστήριξη SONET OC192, SDH STM-64,10G ΩΧΡΌ, τοπικό LAN 10G, μάγισσα 255/237 του τοπικού LAN έξω-2,10G ONT κωδικοποίηση FEC, κανάλι ινών 8.5G/10G, 10G POS
  • Υποστήριξη 8.5Gbps~11.7Gbps
  • 3R λειτουργία, σταθερή μετάδοση στοιχείων
  • Σύντομος χρόνος καθυστέρησης όταν διαφανής μετάδοση
  • Ενισχυτικό τεράστιο πλαίσιο
  • Υποστήριξη Loopback
  • Ενισχυτική λειτουργία DMI (διαγνωστική διεπαφή ελέγχου) των οπτικών πομποδεκτών
  • Υποστήριξη 850nm, μήκος κύματος 1310nm, 1550nm και DWDM/CWDM που κυβερνιέται από ITUT
  • Ενισχυτική δοκιμή Loopback, ακριβώς που εντοπίζει την αποτυχία, κατάλληλη για τη δοκιμή συνδέσεων
  • Με την ισχυρή λειτουργία διαχείρισης δικτύου, τον ενισχυτικούς ΙΣΤΟ και το SNMP
  • Ενισχυτικό καυτό βούλωμα
  • Εύκολη εγκατάσταση με τους δείκτες των πλήρων οδηγήσεων για την κατάσταση εργασίας

 

Προδιαγραφές

Στοιχεία απόδοσης
3R επαναλήπτης Η υποστήριξη επαν-ενισχύει, αναδιαμορφώνει, ξαναρυθμίζει
Ταχύτητα μετάδοσης 8.5Gb/s-11.7Gb/s
Πρωτόκολλα

8.5G κανάλι ινών

SONET OC-192, SDH STM-64 (9.95GBPS)

10G ΩΧΡΟΣ (10Gbps)

10G τοπικό LAN (10.31Gbps)

 

OTN ΈΞΩ-2 (G.709) (10.70GBPS)

10G τοπικό LAN με τη 255/237 κωδικοποίηση FEC (11.09Gbps)

10G κανάλι ινών (11.32Gbps)

10G POS

Τύπος διεπαφών

Τύπος Α: SFP+ σε SFP+

Τύπος Β: XFP σε XFP τύπος Γ: SFP+ σε XFP

Απόσταση μετάδοσης SFP+/XFP ενότητα: μέχρι 80Km
Μέγιστο πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό 14,880,950/S
Απαίτηση δύναμης

Ράφι-mountable: Εναλλασσόμενο ρεύμα 85 ~ 220V ή συνεχές ρεύμα 48V

Αυτόνομος: Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~220V ή συνεχές ρεύμα 48V

Κατανάλωση ισχύος: ≤15W

Περιβάλλον εργασίας

Λειτουργούντα Temp: 0~ 50 ℃

Temp αποθήκευσης: -10~ 70 ℃

Υγρασία: 5%~90% (non-condensing)

Διάσταση

Κάρτα: 115mm (ψ) × 78mm (δ)

Αυτόνομος: 156mm (ψ) × 128mm (δ) × 32mm (η)

* Προδιαγραφές υποκείμενες στην αλλαγή χωρίς προειδοποίηση.

 

Πληροφορίες διαταγής

P/N Περιγραφή Παρατηρήσεις
FR-6604r-SS Κάρτα μετατροπέων 8.5G~11.7G OEO (3R) SFP+ ΣΕ SFP+
FR-6604r-SX Κάρτα μετατροπέων 8.5G~11.7G OEO (3R) SFP+ ΣΕ XFP
FR-6604r-ΧΧ Κάρτα μετατροπέων 8.5G~11.7G OEO (3R) XFP ΣΕ XFP

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα