Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΒιομηχανικός μετατροπέας μέσων

10M/100M δύναμη πάνω ενσωματωμένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος/συνεχούς ρεύματος MEDIA Ethernet PSE στη μετατροπέας

10M/100M δύναμη πάνω ενσωματωμένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος/συνεχούς ρεύματος MEDIA Ethernet PSE στη μετατροπέας

10M / 100M Power Over Ethernet PSE Media Converter Built In AC / DC Power Supply

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE ROHS
Αριθμό μοντέλου: FR-POE331

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: 100% T / T εκ των προτέρων
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: POE Switch Τύπος παραγωγής:: Ενιαία
Ποσοστό στοιχείων μεταφοράς δικτύων:: 10/100/1000Mbps Τρόπος επικοινωνίας:: Πλήρης - διπλός & ημιαμφίδρομος
Λιμένες:: 1 Τάση εισόδου:: 220V

 

 

10M / η δύναμη 100M πάνω στο μετατροπέα MEDIA Ethernet PSE ενσωμάτωσε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος/συνεχούς ρεύματος

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

10/100Base-TX UTP στη μετατροπή μέσων ινών 100Base-FX
- Συμβατό σύστημα σημείου εισόδου PSE IEEE802.3af
-9K πακέτο ψηφιολέξεων περικοπή-μέσω του τρόπου
- Ενσωματωμένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος AC/DC
- Over-current προστασία
- επιλογή των συνδετήρων Sc, BiDi ή LC για πολλαπλού τρόπου και singlemode
- Αλλαγή ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για να θέσει τις διαφορετικές διαμορφώσεις
- LFP (το ελάττωμα συνδέσεων διασχίζει) 

 

 

Σημείο εισόδου-FR200 είναι ένα 10/100Base-TX στο μετατροπέα μέσων 100Base-FX, ο οποίος επιτρέπει σε δύο τύπους τμημάτων δικτύων για να συνδεθεί εύκολα. Συμμορφωμένος με τα πρότυπα IEEE802.3af, ο τροφοδοτημένος AC/DC μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου είναι ένας εξοπλισμός το (PSE) πρόσβασης δύναμης που συνδυάζει τα στοιχεία που μεταφέρονται πέρα από μια οπτική ίνα συνδέει με την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 48V (ή άλλης τάσης), που προβλέπει την εξουσία τροφοδοτημένη στη IEEE802.3af συσκευή το (PD) πέρα από το καλώδιο CAT5 UTP (μήκος καλωδίων μέχρι 100meters/330feet). Ο μετατροπέας περιλαμβάνει έναν ενιαίο ελεγκτή λιμένων PSE, ο οποίος προσφέρει PD τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα αντίληψης υπογραφών και ελέγχου δύναμης. Άλλα χαρακτηριστικά γνωρίσματα περιλαμβάνουν over-current την προστασία, λειτουργία LFP. Το LFP (η σύνδεση Fauit διασχίζει) επιτρέπει στο μετατροπέα μέσων για να ελέγξει και την ίνα και το λιμένα χαλκού RX για την απώλεια σήματος. Σε περίπτωση απώλειας σήματος RX σε έναν λιμένα μέσων, ο μετατροπέας θα θέσει εκτός λειτουργίας αυτόματα το σήμα TX στον άλλο λιμένα μέσων, περνώντας κατά συνέπεια μέσω του ελαττώματος συνδέσεων.

 

 

Τεχνικές προδιαγραφές:

Ποσοστά στοιχείων:


- 10/100 Mbps (802,3 10Base-T/802.3u 100Base-τ)
- 100Mbps (100Base-FX)

 

Απαιτήσεις δύναμης εισαγωγής:


- Τάση εισαγωγής ........................... 100 VAC σε 240 VAC
- Συχνότητα ................................. 47 Hz εισαγωγής σε 63 Hz

 

Δύναμη πάνω στην παραγωγή Ethernet:


- Ανάθεση και πολικότητα ......... 4/5 καρφιτσών (V+), 7/8 (β)
- Η δύναμη παραγωγής ..... παρακαλώ αναφέρεται στη διαταγή των πληροφοριών
- Αποδοτικότητα .................................................... 75% λ.
- Αυτόματη αποκατάσταση προστασίας βραχυκυκλώματος ........................
- Πέρα από την τρέχουσα αυτόματη αποκατάσταση προστασίας .......................

 

Περιβαλλοντικές συνθήκες:


- Λειτουργούσα θερμοκρασία .......................… 0℃ σε 50℃
- Μεταφορά αέρα ψύξης ........................................ ελεύθερη
- Θερμοκρασία ...................... -20℃ αποθήκευσης σε +85℃
- Λειτουργούσα υγρασία ...... 90% ανώτατη, non-condensing

 

Μηχανικές προδιαγραφές:


- Υλικός .................................... σίδηρος περίπτωσης
- Ο Μαύρος χρώματος περίπτωσης ........................................
- Περ. καθαρού βάρους ......................... 540g/μονάδα
- Διαστάσεις ......... 110 (W) Χ 40 (Χ) Χ 140 (L) (χιλ.)
Μην περιλάβετε το μήκος πομποδεκτών

 

Συνδετήρες:


- Κολπίσκος .......................................... IEC-j-4 εναλλασσόμενου ρεύματος
- Το τοπικό LAN ..................................... προστάτευσε rj-45
- Η ίνα .................................... βλέπει τη διαταγή των πληροφοριών

 

 

Διαταγή των πληροφοριών:

 

Αριθμός μερών

Υποστηριγμένα πρότυπα

Τάση παραγωγής

Ρεύμα παραγωγής

Δύναμη παραγωγής

Παρατήρηση

Σημείο εισόδου-fr200-χχ-XXX

IEEE 802.3af

48V

0.54A ανώτατος

25W ανώτατος

προεπιλογή

Σημείο εισόδου-fr200-axx-XXX

IEEE 802.3af

56V

0.54A ανώτατος

30W ανώτατος

προαιρετικός

Σημείο εισόδου-fr200-bxx-XXX

Μεταβλητός

48V

0.60A ανώτατος

30W ανώτατος

προαιρετικός

Σημείο εισόδου-fr200-cxx-XXX

Μεταβλητός

24V

1.20A ανώτατος

30W ανώτατος

προαιρετικός

*XX-XXX: οπτικός συνδετήρας υποστηρίξεων/τύπος και απόσταση ινών. Για περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλώ αναφερθείτε στον κατάλογο κατωτέρω.

 

Επίθημα

Περιγραφή

Επίθημα

Περιγραφή

Sc-M02

Sc, πολλαπλού τρόπου, 2km/1300nm

Lc-M02

LC SFP, πολλαπλού τρόπου, 2km/1300nm

Sc-S05

Sc, Single-Mode, 5km, 1310nm

Lc-S05

LC SFP, Single-Mode, 5km, 1310nm

Sc-S20

Sc, Single-Mode, 20km, 1310nm

Lc-S20

LC SFP, Single-Mode, 20km, 1310nm

Sc-S40

Sc, Single-Mode, 40km, 1310nm

Lc-S40

LC SFP, Single-Mode, 40km, 1310nm

Sc-S60

Sc, Single-Mode, 60km, 1310nm

BS3-S20

Sc BiDi, Single-Mode, 20km, 1310/1550nm

Sc-S80

Sc, Single-Mode, 80km, 1550nm

BS3-S40

Sc BiDi, Single-Mode, 40km, 1310/1550nm

Sc-SA0

Sc, Single-Mode, 100km, 1550nm

BS5-S20

Sc BiDi, Single-Mode, 20km, 1550/1310nm

Sc-SC0

Sc, Single-Mode, 120km, 1550nm

BS5-S40

Sc BiDi, Single-Mode, 40km, 1550/1310nm

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα