Αρχική Σελίδα Προϊόντα100g οπτικός πομποδέκτης

οπτικός πομποδέκτης ενότητας 850nm SR4 100m 100G QSFP28 με DDM

οπτικός πομποδέκτης ενότητας 850nm SR4 100m 100G QSFP28 με DDM

100G QSFP28 Optical Module 850nm SR4 100m Transceiver with DDM

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: QSFP28-SR4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: 100% T / T εκ των προτέρων
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: QSFP28-SR4 ταχύτητα δεδομένων: 100G
Πρότυπο: IEEE 802.3bm μήκος κύματος: 850nm
Διασύνδεση: MPO θερμοκρασία: 0°C σε 70°C
Απόσταση: 100m Κατανάλωση Ενέργειας: <2w>

οπτικός πομποδέκτης ενότητας 850nm SR4 100m 100G QSFP28 με DDM

 

QSFP28-SR4 σχεδιάζεται γιατί η χρήση σε 100Gigabit συνδέει ανά δευτερόλεπτο πέρα από την πολλαπλού τρόπου ίνα.

Είναι υποχωρητικοί με το QSFP28 MSA και IEEE 802.3bm.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Μέχρι ποσοστό 27,952 στοιχείων GBP ανά κανάλι
  • Μέγιστο μήκος συνδέσεων των συνδέσεων 150m στην πολλαπλού τρόπου ίνα OM4
  • Υψηλή τεχνολογία αξιοπιστίας 850nm VCSEL
  • Ηλεκτρικά καυτός-pluggable
  • Ψηφιακά διαγνωστικά sff-8636 υποχωρητικά
  • Υποχωρητικός με QSFP28 MSA
  • Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης: 0°C σε 70°C
  • Διασκεδασμός δύναμης < 2="">
  • Υποχωρητικός IEEE 802,3 BM
  • Υποχωρητικός σε sff-8636
  • RoHS υποχωρητικό

 

Εφαρμογές

  • 100G Ethernet &100GBASE-SR4
  • ITU-Τ OTU4

 

Διάσταση

οπτικός πομποδέκτης ενότητας 850nm SR4 100m 100G QSFP28 με DDM

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)