Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ενότητα πομποδεκτών

155M οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP 80KM με το διπλό συνδετήρα 1310nm LC

155M οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP 80KM με το διπλό συνδετήρα 1310nm LC

155M SFP 80KM Optical Transceiver Module With Duplex LC Connector 1310nm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE FCC ROhs

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτική ενότητα πομποδεκτών μήκος κύματος: 1310nm
Τύπος: SFP Connector: LC
ταχύτητα δεδομένων: 155Mbps, NRZ. Compatiable: 100Base-FX

155M SFP 80KM οπτική ενότητα πομποδεκτών με το διπλό συνδετήρα 1310nm LC
 
Ο πομποδέκτης 80KM FIBERROAD 155M είναι μια υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική ενότητα που έχουν μια διπλή διεπαφή οπτικής LC. Το τυποποιημένο εναλλασσόμενο ρεύμα σύνδεσε CML για τα σήματα σημάτων υψηλής ταχύτητας και ελέγχου και οργάνων ελέγχου LVTTL. Το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί έναν δέκτη ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ και η συσκευή αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ 1550nm DFB, μέχρι τη σύνδεση 29dB κινηθείτε εξασφαλίζει αυτήν την εφαρμογή ενότητας SONET Oc-3/SDH STM-1 80Km.
 
155M οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP 80KM με το διπλό συνδετήρα 1310nm LC
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Μέχρι τα στοιχεία 155Mb/s - συνδέσεις
  • Καυτός-Pluggable
  • Διπλός συνδετήρας LC
  • Μέχρι 80km σε 9/125μm SMF
  • συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ 1550nm DFB
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Ελεγκτικός τη διεπαφή υποχωρητική με sff-8472
  • Μέγιστη δύναμη <1w>
  • Βιομηχανική σειρά θερμοκρασίας του /Extended/ εμπορική λειτουργούσα: -40°C σε 85°C/-5°C σε 85°C/-0°C στην έκδοση 70°C διαθέσιμη
  • RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

 
Εφαρμογές

  • SONET OC-3/SDH STM-1
  • Γρήγορο Ethernet
  • Άλλες οπτικές συνδέσεις

 

Οπτικές παράμετροι (ΚΟΡΥΦΗ = βολτ -40 έως 85°C, VCC = 3,135 έως 3,465)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Χαρακτηριστικός Max. Μονάδα Σημείωση
Τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων
Κεντρικό μήκος κύματος λγ 1530 1550 1570 NM  
Φασματικό πλάτος σ     1 NM  
Οπτική δύναμη παραγωγής Πέξω -5   0 dBm 1
Οπτικός χρόνος ανόδου/πτώση τρφ     500 CP 2
Αναλογία εξάλειψης ER 10     DB  
Παραγμένο Jitter (αιχμή στην αιχμή) JTXp-π     0,07 UI 3
Παραγμένο Jitter (RMS) JTXrms     0,07 UI 3
Μάσκα ματιών για την οπτική παραγωγή Υποχωρητικός με G.957 (κατηγορία 1 ασφάλεια λέιζερ)  
Τμήμα δεκτών  
Οπτικό μήκος κύματος εισαγωγής λγ 1260   1600 NM  
Υπερφόρτωση δεκτών Πol -8     dBm 4
RX ευαισθησία Sen     -34 dBm 4
RX_LOS βεβαιώστε LOS Α -45     dBm  
RX_LOS de-βεβαιώνουν LOS Δ     -35 dBm  
RX_LOS υστέρηση LOS Χ 0,5     DB  
Γενικές προδιαγραφές
Ποσοστό στοιχείων BR   155   Mb/s  
Ποσοστό λάθους κομματιών ΤΖΙΤΖΙΦΑ     10-12    
Υποστηριγμένο μέγιστο μήκος συνδέσεων σε 9/125μm το SMF@155Mb /s ΛMAX   80   χλμ  
Συνολικός προϋπολογισμός συστημάτων Λίβρα 29     DB  
 

Όλοι οι πομποδέκτες ινών μας είναι 100% συμβατά με σημαντικά εμπορικά σήματα όπως τη Cisco, Huawei, το άκρο, το HP, Finisar, Broadcom, χυτήριο, τη Alcatel, δ-σύνδεση, Enterasys, Netgear, ιουνίπερος, Nortel, Linksys, που συνδέονται, Zyxel, τη Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-λαμπρές, κ.λπ.,
 
Παρέχουμε την υπηρεσία OEM/ODM στους πελάτες μας. Η τιμή μας είναι πολύ χαμηλότερη από τους ανταγωνιστές μας λόγω της καλής υλικής πρόσβασής μας με χαμηλότερο κόστος. Θα δουλεψουμε σκληρά για να εγκαταστήσουμε τις ελάχιστες διαταγές ποσότητάς σας και επίσης οργανωμένος και να σχεδιάσουμε όλων που στέλνουν στο γραφείο σας.

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα