Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ενότητα πομποδεκτών

1.25Gb/s 40Km οπτική ενότητα πομποδεκτών LC BiDi SFP με το bx-δ TX 1490/RX 1310

1.25Gb/s 40Km οπτική ενότητα πομποδεκτών LC BiDi SFP με το bx-δ TX 1490/RX 1310

1.25Gb/s 40Km LC BiDi SFP Optical Transceiver Module With BX-D TX 1490 / RX 1310

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberroad
Πιστοποίηση: CE FCC ROhs
Αριθμό μοντέλου: ΦΒ-4312-40

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Pls send request details
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένη ουδέτερη ή συσκευασία εμπορικών σημάτων
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτική ενότητα πομποδεκτών μήκος κύματος: 1490nm/1310nm
Connector: LC ταχύτητα δεδομένων: 1.25Gbps
Χρήση: Gigabit Ethernet Τύπος: SFP

 πομποδέκτης 1.25Gb/s 40Km LC BiDi SFP με το bx-δ TX 1490/RX 1310

 

Το Tranceivers είναι μια υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική ενότητα που έχουν μια ενιαία διεπαφή οπτικής LC. Είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία το (MSA) πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable και οι ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών είναι διαθέσιμες μέσω του τμηματικού λεωφορείου 2 καλωδίων που διευκρινίζεται σε sff-8472. Το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί έναν δέκτη ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ και η συσκευή αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ 1490 NM DFB, μέχρι τη σύνδεση 21dB κινηθείτε εξασφαλίζει αυτήν την ενότητα 1000Base-πρώην Ethernet 40km εφαρμογή.

 

1.25Gb/s 40Km οπτική ενότητα πομποδεκτών LC BiDi SFP με το bx-δ TX 1490/RX 1310

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Μέχρι τα στοιχεία 1.25Gb/s - συνδέσεις
  • Καυτός-Pluggable
  • Ενιαίος συνδετήρας LC
  • Μέχρι 40 χλμ σε 9/125μm SMF
  • συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ 1490nm DFB
  • 1310nm φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Ελεγκτικός τη διεπαφή υποχωρητική με sff-8472
  • Μέγιστη δύναμη <1w>
  •  Βιομηχανική σειρά θερμοκρασίας του /Extended/ εμπορική λειτουργούσα: -40°C σε 85°C/-5°C σε 85°C/-0°C στην έκδοση 70°C διαθέσιμη
  • RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

 

 

Εφαρμογές

² 1000Base-πρώην Ethernet

Δίκτυα μετρό/πρόσβασης ²

κανάλι ² 1×Fibre

² άλλες οπτικές συνδέσεις

 

Μηχανικές διαστάσεις

1.25Gb/s 40Km οπτική ενότητα πομποδεκτών LC BiDi SFP με το bx-δ TX 1490/RX 1310

 

Παρέχουμε την υπηρεσία OEM/ODM στους πελάτες μας, η τιμή μας είναι πολύ χαμηλότερη από τους ανταγωνιστές μας λόγω της καλής υλικής πρόσβασής μας με χαμηλότερο κόστος.

 

Όλοι οι πομποδέκτες ινών μας είναι 100% συμβατά με σημαντικά εμπορικά σήματα όπως τη Cisco, Huawei, το άκρο, το HP, Finisar, Broadcom, χυτήριο, τη Alcatel, δ-σύνδεση, Enterasys, Netgear, ιουνίπερος, Nortel, Linksys, που συνδέονται, Zyxel, τη Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-λαμπρές, κ.λπ.

 

Θα δουλεψουμε σκληρά για να εγκαταστήσουμε τις ελάχιστες διαταγές ποσότητάς σας και επίσης οργανωμένος και να σχεδιάσουμε όλων που στέλνουν στο γραφείο σας.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fiberroad Technology Co., Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: peter

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα