Αρχική Σελίδα Προϊόντα

ο διακόπτης οπτικών ινών

καλής ποιότητας Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων για τις πωλήσεις
Ο ενισχυτής DWDM mux/demux και EDFA, έχει την εγκατεστημένη και καλή εργασία. Οι λύσεις συστημάτων DWDM σας είναι ώριμοι, καλοί ποιότητα και αξιόπιστες

—— Victor Svetlov

Ευχαριστώ πολύ για την επίσκεψη η ολόκληρη υποδοχή στην Κίνα, εξειδικευμένο εργαστήριο παραγωγής για να εξασφαλίσει υψηλής ποιότητας προϊόντα, θα συστήσει και θα αγοράσει πάλι

—— Bhandari Deepak

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Ιορδανία Agius

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας. Σας ευχαριστούμε.

—— Irakli Papava

Είμαι Online Chat Now

ο διακόπτης οπτικών ινών

(66)
Κίνα 1000Base-Fx διακόπτης οπτικών ινών, συνδετήρας οπτικών ινών για τη βιομηχανία εργοστάσιο

1000Base-Fx διακόπτης οπτικών ινών, συνδετήρας οπτικών ινών για τη βιομηχανία

1000Base-Fx διακόπτες οπτικών ινών, συνδετήρας οπτικών ινών για τη βιομηχανία Οι μετατροπείς αυτής της σειράς σχεδιάζονται για να ικανοποιήσουν τις ογκώδεις ανάγκες για την επέκταση δικτύων Gigabit και ικανός ν... Read More
2018-07-04 10:11:11
Κίνα Πλήρης - διπλή αλλαγή οπτικών ινών 8 λιμένων στο λιμένα RJ45 με VLAN και QoS εργοστάσιο

Πλήρης - διπλή αλλαγή οπτικών ινών 8 λιμένων στο λιμένα RJ45 με VLAN και QoS

Πλήρης - διπλές 8 αλλαγές οπτικών ινών λιμένων στο λιμένα RJ45 με VLAN και QoS Ο διακόπτης οπτικής ίνας FR-G08S1T Gigabit Ethernet έχει οκτώ υποδοχές 1000M SFP και ένα λιμένες 10/100/1000M UTP. Ο πελάτης μπορεί ... Read More
2018-07-04 10:11:11
Κίνα Πολυ τρόπος IEEE802.3X διακοπτών δικτύων οπτικών ινών MDI/MDIX εργοστάσιο

Πολυ τρόπος IEEE802.3X διακοπτών δικτύων οπτικών ινών MDI/MDIX

Πολυ τρόπος IEEE802.3X διακοπτών δικτύων οπτικών ινών MDI/MDIX Αυτός ο γρήγορος διακόπτης οπτικής ίνας Ethernet έχει έναν λιμένα 1000M Fx και τέσσερις λιμένες 10/100/1000M UTP. Ο πελάτης μπορεί να επιλέξει τη δ... Read More
2018-07-04 10:11:11
Κίνα Διοικούμενος διακόπτης 8 λιμένας 100/λιμένας 1000Base-Tx οπτικών ινών και 2-Χ SFP εργοστάσιο

Διοικούμενος διακόπτης 8 λιμένας 100/λιμένας 1000Base-Tx οπτικών ινών και 2-Χ SFP

Η διοικούμενη οπτική ίνα μεταστρέφει 8 το λιμένα 100/λιμένας 1000Base-Tx και 2-Χ SFP Οι επιχειρηματικοί διακόπτες διακοπτών είναι πλήρεις διακόπτες Gigabit L2. Οι διακόπτες χρησιμοποιούν το υλικό εξεχουσών θέσε... Read More
2018-07-04 10:11:11
Κίνα 1000M σύνολο SFP - διπλός διακόπτης 1310nm Ethernet 2 λιμένων με 8K τη MAC εργοστάσιο

1000M σύνολο SFP - διπλός διακόπτης 1310nm Ethernet 2 λιμένων με 8K τη MAC

σύνολο 1000M SFP - διπλός διακόπτης 1310nm Ethernet 2 λιμένων με 8K MAC 16+2 οι διακόπτες δικτύων διοικητικών gigabit ινών είναι ένα δευτερόλεπτο, τέσσερα διοικούμενος gigabit διακόπτης, παρέχουν 16 οπτικούς λι... Read More
2018-07-04 10:11:11
Κίνα Οι μισοί/πλήρεις λιμένες duples RJ45 2 διακόπτης λιμένων ινών 3 λιμένας 10/100M αυτόματος-ανιχνεύουν εργοστάσιο

Οι μισοί/πλήρεις λιμένες duples RJ45 2 διακόπτης λιμένων ινών 3 λιμένας 10/100M αυτόματος-ανιχνεύουν

Οι μισοί/πλήρεις λιμένες 2 διακόπτης 3 λιμένας 10/100M duples RJ45 λιμένων ινών αυτόματος-ανιχνεύουν Αυτός ο γρήγορος διακόπτης οπτικής ίνας Ethernet έχει έναν λιμένα 100M Fx και τέσσερις λιμένες 10/100M UTP. Ο ... Read More
2018-07-04 10:11:10
Κίνα 24-λιμένας διοικούμενος διακόπτης 32Mbits οπτικών ινών με 2 το λιμένα 10G SFP+ εργοστάσιο

24-λιμένας διοικούμενος διακόπτης 32Mbits οπτικών ινών με 2 το λιμένα 10G SFP+

24-λιμένας διοικούμενοι διακόπτες 32Mbits οπτικών ινών με 2 το λιμένα 10G SFP+ Επισκόπηση προϊόντων Οι διακόπτες είναι διακόπτες L2+ 10G βασισμένοι στη νέα γενιά της υψηλής απόδοσης πλατφόρμας υλικού και ... Read More
2018-07-04 10:11:12
Κίνα 10M/100M διακόπτης 8 UTP Gigabit Ethernet λιμένας με 10/100Base-Tx εργοστάσιο

10M/100M διακόπτης 8 UTP Gigabit Ethernet λιμένας με 10/100Base-Tx

10M / διακόπτης 8 100M UTP Gigabit Ethernet λιμένας με 10/100Base-Tx Αυτός ο γρήγορος διακόπτης οπτικής ίνας Ethernet έχει έναν λιμένα 100M Fx και οκτώ λιμένες 10/100M UTP. Ο πελάτης μπορεί να επιλέξει τη διαφο... Read More
2018-07-04 10:11:10
Κίνα 16 - Διακόπτης 10/100Base-Fx οπτικών ινών Vlan Mac λιμένων σε 20KM - 100KM εργοστάσιο

16 - Διακόπτης 10/100Base-Fx οπτικών ινών Vlan Mac λιμένων σε 20KM - 100KM

16 - Η οπτική ίνα Vlan Mac λιμένων μεταστρέφει 10/100Base-Fx σε 20KM - 100KM Αυτός ο γρήγορος διακόπτης οπτικής ίνας Ethernet έχει το λιμένα δέκα έξι 100M Fx. Ο πελάτης μπορεί να επιλέξει τη διαφορετική προδιαγ... Read More
2018-07-04 10:11:11
Κίνα Ασύρματος UTP Optica ινών έλεγχος ροής διακοπτών IEEE802.3x πλήρης-διπλός εργοστάσιο

Ασύρματος UTP Optica ινών έλεγχος ροής διακοπτών IEEE802.3x πλήρης-διπλός

Ασύρματος UTP Optica ινών έλεγχος ροής διακοπτών IEEE802.3x πλήρης-διπλός Αυτός ο γρήγορος διακόπτης οπτικής ίνας Ethernet έχει λιμένα οκτώ 100M Fx και οκτώ λιμένες 10/100M UTP. Ο πελάτης μπορεί να επιλέξει τη ... Read More
2018-07-04 10:11:11
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|