Αρχική Σελίδα Προϊόντα

100g οπτικός πομποδέκτης

καλής ποιότητας Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων για τις πωλήσεις
Ο ενισχυτής DWDM mux/demux και EDFA, έχει την εγκατεστημένη και καλή εργασία. Οι λύσεις συστημάτων DWDM σας είναι ώριμοι, καλοί ποιότητα και αξιόπιστες

—— Victor Svetlov

Ευχαριστώ πολύ για την επίσκεψη η ολόκληρη υποδοχή στην Κίνα, εξειδικευμένο εργαστήριο παραγωγής για να εξασφαλίσει υψηλής ποιότητας προϊόντα, θα συστήσει και θα αγοράσει πάλι

—— Bhandari Deepak

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Ιορδανία Agius

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας. Σας ευχαριστούμε.

—— Irakli Papava

Είμαι Online Chat Now

100g οπτικός πομποδέκτης

(5)
Κίνα οπτικός πομποδέκτης ενότητας 850nm SR4 100m 100G QSFP28 με DDM εργοστάσιο

οπτικός πομποδέκτης ενότητας 850nm SR4 100m 100G QSFP28 με DDM

οπτικός πομποδέκτης ενότητας 850nm SR4 100m 100G QSFP28 με DDM QSFP28-SR4 σχεδιάζεται γιατί η χρήση σε 100Gigabit συνδέει ανά δευτερόλεπτο πέρα από την πολλαπλού τρόπου ίνα. Είναι υποχωρητικοί με το QSFP28 MSA ... Read More
2018-06-30 20:44:55
Κίνα πομποδέκτης 10km LR4 διπλό LC 1310nm 100G QSFP28 εργοστάσιο

πομποδέκτης 10km LR4 διπλό LC 1310nm 100G QSFP28

πομποδέκτης 10km LR4 διπλό LC 1310nm 100G QSFP28 η σειρά 100G QSFP28 περιλαμβάνει LR4, SR4, CWDM4, και ER4 lite, το δοχείο χρησιμοποιώντας LC ή MPO, με τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα QSFP28 MSA υποχωρητικά, υποχ... Read More
2018-06-30 20:31:02
Κίνα πομποδέκτης 10km LR4 διπλό LC Ethernet ITU-τ OTU4 100G CFP4 εργοστάσιο

πομποδέκτης 10km LR4 διπλό LC Ethernet ITU-τ OTU4 100G CFP4

100G CFP4 10km πομποδέκτης διπλό LC Ethernet ITU-τ OTU4 LR4 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υποχωρητικός με 100GBASE-LR4 Ποσοστά γραμμών υποστήριξης από 103,125 GBP σε 111,81 GBP Ενσωματωμένο WDM του τοπικού LAN TOSA... Read More
2018-06-30 20:31:36
Κίνα πομποδέκτης 10km 100G CFP2 διπλή LC οπτική ενότητα LR4 εργοστάσιο

πομποδέκτης 10km 100G CFP2 διπλή LC οπτική ενότητα LR4

πομποδέκτης διπλό LC Ethernet ITU-τ OTU4 100G CFP2 LR4 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υποχωρητικός με 100GBASE-LR4 Ποσοστά γραμμών υποστήριξης από 103,125 GBP σε 111,81 GBP Ενσωματωμένο WDM του τοπικού LAN TOSA/ROSA ... Read More
2018-06-30 20:32:29
Κίνα Συμβατός 100GBASE-LR4 1310nm 10km πομποδεκτών CFP πομποδέκτης ενότητας 100G LR4 εργοστάσιο

Συμβατός 100GBASE-LR4 1310nm 10km πομποδεκτών CFP πομποδέκτης ενότητας 100G LR4

100G συμβατή 100GBASE-LR4 1310nm 10km ενότητα πομποδεκτών CFP LR4 Το Fiberroad 100G CFP LR4 είναι μια οπτική ενότητα πομποδεκτών που είναι ένας καυτός pluggable τύπος που σχεδιάζεται για την οπτική εφαρμογή δικ... Read More
2018-06-30 19:06:17
Page 1 of 1