Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτική ενότητα πομποδεκτών

καλής ποιότητας Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων για τις πωλήσεις
Ο ενισχυτής DWDM mux/demux και EDFA, έχει την εγκατεστημένη και καλή εργασία. Οι λύσεις συστημάτων DWDM σας είναι ώριμοι, καλοί ποιότητα και αξιόπιστες

—— Victor Svetlov

Ευχαριστώ πολύ για την επίσκεψη η ολόκληρη υποδοχή στην Κίνα, εξειδικευμένο εργαστήριο παραγωγής για να εξασφαλίσει υψηλής ποιότητας προϊόντα, θα συστήσει και θα αγοράσει πάλι

—— Bhandari Deepak

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Ιορδανία Agius

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας. Σας ευχαριστούμε.

—— Irakli Papava

Είμαι Online Chat Now

Οπτική ενότητα πομποδεκτών

(37)
Κίνα 40G 10km QSFP+ οπτικός πομποδεκτών ενιαίος τρόπος συνδετήρων ενότητας καυτός Pluggable, διπλός LC εργοστάσιο

40G 10km QSFP+ οπτικός πομποδεκτών ενιαίος τρόπος συνδετήρων ενότητας καυτός Pluggable, διπλός LC

40G 10km QSFP+ ενιαίος τρόπος συνδετήρων πομποδεκτών καυτός Pluggable, διπλός LC Η ενότητα Fiberroad 40GBASE-LR4 QSFP υποστηρίζει τα μήκη συνδέσεων μέχρι 10km πέρα από ένα τυποποιημένο ζευγάρι της single-mode ί... Read More
2018-06-30 19:58:36
Κίνα 1.25Gb/s 20Km πομποδέκτης ενιαίο LC 1490nm LC BiDi SFP ενιαίος τρόπος Tx/1310nm Rx, DDM εργοστάσιο

1.25Gb/s 20Km πομποδέκτης ενιαίο LC 1490nm LC BiDi SFP ενιαίος τρόπος Tx/1310nm Rx, DDM

1.25Gb/s 20Km πομποδέκτης LC BiDi SFP ενιαίο LC 1490nm Tx/1310nm Rx Single-mode, DDM Οι πομποδέκτες είναι μια υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική ενότητα που έχουν μια ενιαία διεπαφή οπτικής LC. Είναι συμβατοί ... Read More
2018-06-30 19:59:08
Κίνα ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 155M BiDi LC SFP 1310nm/1550nm 20km εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 155M BiDi LC SFP 1310nm/1550nm 20km

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών BIDI LC SFP 1310nm/1550nm 20KM 155M BiDi FIBERROAD 155M 20KM πομποδέκτες είναι μια υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική ενότητα που έχουν μια ενιαία διεπαφή οπτικής Sc. Είναι σ... Read More
2018-06-28 19:27:34
Κίνα ενιαίος τρόπος 40KM 10.3Gbps SFP+ 1550nm Transceive για τη μετάδοση SMF εργοστάσιο

ενιαίος τρόπος 40KM 10.3Gbps SFP+ 1550nm Transceive για τη μετάδοση SMF

ενιαίος τρόπος 10.3Gbps SFP+ Transceive για τη μετάδοση SMF Οι πομποδέκτες SFP+ είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το ποσοστό στοιχείων του 10Gbps και απόσταση μετάδοσης 40km ... Read More
2018-06-28 19:27:40
Κίνα 10Gb/s 40km δυνάμενος να ξορδισθεί XFP πομποδέκτης LC DWDM με 50GHz ITU-τ εργοστάσιο

10Gb/s 40km δυνάμενος να ξορδισθεί XFP πομποδέκτης LC DWDM με 50GHz ITU-τ

10Gb/s 40km δυνάμενος να ξορδισθεί XFP πομποδέκτης LC DWDM με 50GHz ITU-τ Οι μικροί πομποδέκτες τύπου fx-dwdm40-T50 10Gb/s FIBERROAD (XFP) είναι υποχωρητικοί με την τρέχουσα προδιαγραφή του (MSA) συμφωνίας XFP ... Read More
2018-06-28 19:27:32
Κίνα 10Gb/s SFP + οπτική ενότητα ινών 80KM 1550nm με το συνδετήρα LC εργοστάσιο

10Gb/s SFP + οπτική ενότητα ινών 80KM 1550nm με το συνδετήρα LC

10Gb/s SFP + οπτική ενότητα 80KM 1550nm iber με το συνδετήρα LC FIBERROAD FR-1596-80 είναι μια πολύ συμπαγής ενότητα πομποδεκτών 10Gb/s οπτική για τις τμηματικές εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών σε 10Gb/s. Τα FR... Read More
2018-06-28 19:27:29
Κίνα οπτική ενότητα 300m πομποδεκτών 10G XFP 850nm εργοστάσιο

οπτική ενότητα 300m πομποδεκτών 10G XFP 850nm

οπτική ενότητα πομποδεκτών 10G XFP 10Gbls τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae. Μηχανική διεπαφή XFP με το σύρτη εγγυήσεων και καυτός pluggable. Ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας XFI. 2-wire διεπαφή ... Read More
2018-06-28 19:27:14
Κίνα ενότητα πομποδεκτών 1.25G ~ 10G DWDM SFP DWDM SFP+ DWDM XFP 40KM 80KM εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών 1.25G ~ 10G DWDM SFP DWDM SFP+ DWDM XFP 40KM 80KM

1.25G στην ενότητα DWDM SFP+ DWDM XFP 40KM ~ 80KM πομποδεκτών 10G DWDM SFP Η συσκευή αποστολής σημάτων υψηλής επίδοσης DWDM EML και ο υψηλός δέκτης ευαισθησίας APD παρέχουν την ανώτερη απόδοση για τις εφαρμογές ... Read More
2018-06-27 20:00:37
Κίνα οπτική ενότητα 10km ενότητας 1310nm πομποδεκτών οπτικών ινών πομποδεκτών 10G XFP εργοστάσιο

οπτική ενότητα 10km ενότητας 1310nm πομποδεκτών οπτικών ινών πομποδεκτών 10G XFP

οπτική ενότητα πομποδεκτών 10G XFP 10Gbls τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae. Μηχανική διεπαφή XFP με το σύρτη εγγυήσεων και καυτός pluggable. Ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας XFI. 2-wire διεπαφή ... Read More
2018-07-04 10:08:26
Κίνα Οπτική ενότητα 80km πομποδεκτών CWDM SFP CWDM SFP+ CWDM XFP εργοστάσιο

Οπτική ενότητα 80km πομποδεκτών CWDM SFP CWDM SFP+ CWDM XFP

Οπτική ενότητα 80km πομποδεκτών CWDM SFP CWDM SFP+ CWDM XFP CWDM SFP, CWDM SFP+, πομποδέκτης CWDM XFP είναι η συσκευή αποστολής σημάτων υψηλής επίδοσης 1270~1610nm CWDM EML και ο υψηλός δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ ευαισθη... Read More
2018-06-29 18:32:08
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|