Αρχική Σελίδα Προϊόντα

ΕΞΩ οπτική μονάδα αναμεταδοτών

καλής ποιότητας Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Διαχειρίσιμο Μετατροπέας μέσων για τις πωλήσεις
Ο ενισχυτής DWDM mux/demux και EDFA, έχει την εγκατεστημένη και καλή εργασία. Οι λύσεις συστημάτων DWDM σας είναι ώριμοι, καλοί ποιότητα και αξιόπιστες

—— Victor Svetlov

Ευχαριστώ πολύ για την επίσκεψη η ολόκληρη υποδοχή στην Κίνα, εξειδικευμένο εργαστήριο παραγωγής για να εξασφαλίσει υψηλής ποιότητας προϊόντα, θα συστήσει και θα αγοράσει πάλι

—— Bhandari Deepak

Παρέχετε τα προϊόντα, αλλά και δίνει πολλά επαγγελματικά λύσεις συστημάτων και advices, μια ευχάριστη συνεργασία και ο καλός πωλητής, θα κρατήσει την επαφή!

—— Ιορδανία Agius

Έχει συνεργαστεί μαζί για περισσότερο από 5 έτη, πολύ επαγγελματικά, όλο το αγαθό εργασιών προϊόντων στους εξοπλισμούς μας. Σας ευχαριστούμε.

—— Irakli Papava

Είμαι Online Chat Now

ΕΞΩ οπτική μονάδα αναμεταδοτών

(14)
Κίνα ΕΞΩ κάρτα χωρίς υποστήριξη 3R μήκους κύματος προστασίας CWDM DWDM εργοστάσιο

ΕΞΩ κάρτα χωρίς υποστήριξη 3R μήκους κύματος προστασίας CWDM DWDM

ΕΞΩ κάρτα χωρίς υποστήριξη 3R μήκους κύματος προστασίας CWDM DWDM ΕΞΩ ο διπλός-κατευθυντικός και ομοιοκατευθυνόμενος πίνακας είναι ένας συμπαγής, μια υψηλή πυκνότητα, και οπτικός ένας μετατροπέας με τη χαμηλής ... Read More
2018-07-19 17:46:05
Κίνα ΕΞΩ οπτική προστασία XFP SFP+ ζωνών καρτών μετατροπής εργοστάσιο

ΕΞΩ οπτική προστασία XFP SFP+ ζωνών καρτών μετατροπής

ΕΞΩ προστασία ζωνών καρτών ΕΞΩ η διπλός-κατευθυντική και ομοιοκατευθυνόμενη κάρτα προστασίας είναι μια συμπαγής, υψηλή πυκνότητα, οπτικός μετατροπέας με τη χαμηλής ισχύος κατανάλωση. Μπορεί να υποστηρίξει 3R (ε... Read More
2018-07-19 17:46:05
Κίνα 1x32 οπτική μονάδα αναμεταδοτών κιβωτίων ABS θραυστών PLC ΈΞΩ οπτική με το συνδετήρα Sc/APC/UPC εργοστάσιο

1x32 οπτική μονάδα αναμεταδοτών κιβωτίων ABS θραυστών PLC ΈΞΩ οπτική με το συνδετήρα Sc/APC/UPC

1x32 οπτικός τύπος παραθύρων ABS θραυστών PLC με το συνδετήρα Sc/APC/UPC Οι στάσεις PLC για το επίπεδο κύκλωμα Lightwave, θραύστες PLC χρησιμοποιούνται για να διανείμουν ή να συνδυάσουν τα οπτικά σήματα. Είναι ... Read More
2018-07-19 17:46:04
Κίνα Single-mode ΈΞΩ οπτική μονάδα αναμεταδοτών Sc, FTTH 4 × το???????? τοπικό LAN PON ONU για τις τηλεπικοινωνίες εργοστάσιο

Single-mode ΈΞΩ οπτική μονάδα αναμεταδοτών Sc, FTTH 4 × το???????? τοπικό LAN PON ONU για τις τηλεπικοινωνίες

Sc single-mode Gepon Onu, FTTH 4 × το???????? τοπικό LAN PON ONU για τις τηλεπικοινωνίες 4*FE ONU είναι μια ευρυζωνική τελική συσκευή EPON που σχεδιάζεται για την πραγματοποίηση του αιτήματος FTTH των χειριστών ... Read More
2018-07-19 17:46:02
Κίνα Μονάδα αναμεταδοτών θραυστών PLC οπτικών ινών Sc/UPC ΈΞΩ οπτική για GPON/BPON/EPON εργοστάσιο

Μονάδα αναμεταδοτών θραυστών PLC οπτικών ινών Sc/UPC ΈΞΩ οπτική για GPON/BPON/EPON

Θραύστης PLC οπτικών ινών Sc/UPC μίνι για GPON/BPON/EPON Οι στάσεις PLC για το επίπεδο κύκλωμα Lightwave, θραύστες PLC χρησιμοποιούνται για να διανείμουν ή να συνδυάσουν τα οπτικά σήματα. Είναι βασισμένο στην ε... Read More
2018-07-19 17:46:03
Κίνα 2 × δοχεία 4 λιμένας 4 × Γερμανία Gepon Onu * καθόρισαν το λιμένα WiFi 1000M 1 USB εργοστάσιο

2 × δοχεία 4 λιμένας 4 × Γερμανία Gepon Onu * καθόρισαν το λιμένα WiFi 1000M 1 USB

2 × δοχεία 4 λιμένας 4 × Γερμανία Gepon Onu * καθόρισαν το λιμένα WiFi 1000M 1 USB Επισκόπηση Για να παραδώσει τις υπηρεσίες παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών στο συνδρομητή στο ίνα--ο-σπίτι ή την εφαρμο... Read More
2018-07-19 17:46:04
Κίνα Ενότητα μονάδων αναμεταδοτών θραυστών PLC οπτικών ινών μίνι ΈΞΩ οπτική Gpon Onu/Gpon Ont για το ftth 900um εργοστάσιο

Ενότητα μονάδων αναμεταδοτών θραυστών PLC οπτικών ινών μίνι ΈΞΩ οπτική Gpon Onu/Gpon Ont για το ftth 900um

Μίνι ενότητα θραυστών PLC οπτικών ινών Gpon Onu/Gpon Ont για το ftth 900um Οι στάσεις PLC για το επίπεδο κύκλωμα Lightwave, θραύστες PLC χρησιμοποιούνται για να διανείμουν ή να συνδυάσουν τα οπτικά σήματα. Είνα... Read More
2018-07-19 17:46:03
Κίνα 4*GE ΒΆΣΗ λιμένων 4*Fixed 10/100/1000M δοχείων Gpon Onu 2* - λιμένας WiFi TX 1 USB εργοστάσιο

4*GE ΒΆΣΗ λιμένων 4*Fixed 10/100/1000M δοχείων Gpon Onu 2* - λιμένας WiFi TX 1 USB

Επισκόπηση Για να παραδώσει τις υπηρεσίες παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών στο συνδρομητή στο ίνα--ο-σπίτι ή την εφαρμογή ίνα--ο-εγκαταστάσεων, το GPON RGU (κατοικημένη μονάδα πυλών) ενσωματώνει τη διαλ... Read More
2018-07-19 17:46:04
Κίνα Οπτική ενότητα Sc Gepon Onu/GPON ONT Gigabit EPON με IEEE802.3ah εργοστάσιο

Οπτική ενότητα Sc Gepon Onu/GPON ONT Gigabit EPON με IEEE802.3ah

Οπτική ενότητα Sc Gepon Onu/GPON ONT Gigabit EPON με IEEE802.3ah 1*GE ONU είναι μια ευρυζωνική τελική συσκευή EPON που σχεδιάζεται για την πραγματοποίηση του αιτήματος FTTH των χειριστών τηλεπικοινωνιών, της πρ... Read More
2018-07-19 17:46:02
Κίνα Ενότητα ABS θραυστών PLC Gpon Onu δικτύων για το πρόγραμμα FTTH Sc/APC εργοστάσιο

Ενότητα ABS θραυστών PLC Gpon Onu δικτύων για το πρόγραμμα FTTH Sc/APC

Ενότητα ABS θραυστών PLC Gpon Onu δικτύων για το πρόγραμμα FTTH Sc/APC Οι στάσεις PLC για το επίπεδο κύκλωμα Lightwave, θραύστες PLC χρησιμοποιούνται για να διανείμουν ή να συνδυάσουν τα οπτικά σήματα. Είναι βα... Read More
2018-07-19 17:46:03
Page 1 of 2|< 1 2 >|